Bilbao N | Nomon kliknij aby powiększyć

Bilbao N minimalistyczny zegar ścienny Nomon

José María Reina

produkt wykonany na zamówienie (2 - 3 tygodnie)

Bilbao N Clock to zegar ścienny o minimalistycznym i kolorowym designie, łączy kształty i materiały, które charakteryzują go jako nowoczesny zegar.

Wskaźniki z drewna orzechowego w kolorze naturalnym orzecha. Okręg wykonany z włókna szklanego w kolorze czarnym lub białym.

Nomon to współczesne i efektowne wizualnie dzieła, to ekstrawaganckie zegary i meble o luksusowej estetyce jak zegar ścienny Bilbao.

Więcej szczegółów

3 873 zł

Designerski zegar ścienny Bilbao N marki Nomon.

Wskaźniki z drewna orzechowego w kolorze naturalnym orzecha. Okręg wykonany z włókna szklanego w kolorze czarnym lub białym.

Designerski zegar ścienny Bilbao N Nomon

 

Nomon Bilbao wymiary

Bilbao to niewątpliwie innowacyjny zegar, który nada każdemu pomieszczeniu bardzo efektowny wygląd, integrując się z liniami każdego stylu dekoracyjnego. Pomimo nowoczesnych linii, dzięki wykończeniom i jakości materiałów, z których jest wykonany, pasuje do każdego stylu dekoracyjnego.

Zegar Bilbao Nomom dostępny jest również w wersji Bilbao L, oraz w mniejszej formie Bilbao Mini.

Nomon jest wiodącą firmą produkującą zegary wewnętrzne. Tworzą awangardowe, współczesne i efektowne wizualnie dzieła w procesie rzemieślniczym. Nomon łączy również pasję do projektowania mebli, tworząc innowacyjne projekt, w którym przedmioty stają się bohaterami elegancji, stylu i wyrafinowania.

Po więcej informacji na temat zegara Bilbao N zapraszamy na stronę Nomon, lub do kontaktu z naszym sklepem.

średnica 110 cm
głębokość 10 cm
materiał drewno orzechowe / włókno szklane / stal chromowana
marka Nomon
design José María Reina

Napisz opinię

Bilbao N minimalistyczny zegar ścienny Nomon

Bilbao N minimalistyczny zegar ścienny Nomon
Bilbao N Clock to zegar ścienny o minimalistycznym i kolorowym designie, łączy kształty i materiały, które charakteryzują go jako nowoczesny zegar. Wskaźniki z drewna orzechowego w kolorze naturalnym orzecha. Okręg wykonany z włókna szklanego w...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii