OJ wspaniały zegar Nomon

José María Reina

produkt wykonany na zamówienie (2 - 3 tygodnie)

Zegar ścienny OJ hiszpańskiej marki Nomon, to oszałamiający zegar, który służy również jako piękny element dekoracji ścian.

Prosty, bardzo łatwy w montażu system składa się ze wskazówek, boksu z mechanizmem zegara oraz 12 punktów. Elementy te w bardzo prosty sposób montuje się w wybranym miejscu, czy to na ścianie czy też na szafkach lub innych powierzchniach - kreatywność niczym nie ograniczona.
 
Zegar OJ marki Nomon dostępny jest w wielu różnych pogodnych kolorach oraz dwóch rozmiarach - OJ oraz OJ Mini.

 

Nomon to współczesne i efektowne wizualnie dzieła, to ekstrawaganckie zegary i meble o luksusowej estetyce.

Więcej szczegółów

304 zł 304 zł

Zegar ścienny OJ hiszpańskiej marki Nomon.

Zegar posiada uproszczoną konstrukcję z kropkowanymi sygnałami czasowymi wykonanymi z polistyrenu, które są oferowane w różnych żywych kolorach, aby dopasować się do Twojego gustu projektowego.
 
Zegar OJ marki Nomon dostępny jest w wielu różnych pogodnych kolorach oraz dwóch rozmiarach - OJ oraz OJ Mini.

Nomon OJ wymiary

Ogromna różnorodność kolorów OJ, jego cechy i przystępna cena sprawiają, że jest on najbardziej pożądany wśród nowoczesnych zegarów ściennych.

Nomon jest wiodącą firmą produkującą zegary wewnętrzne. Tworzą awangardowe, współczesne i efektowne wizualnie dzieła w procesie rzemieślniczym. Nomon łączy również pasję do projektowania mebli, tworząc innowacyjne projekt, w którym przedmioty stają się bohaterami elegancji, stylu i wyrafinowania.

średnica 80 cm
głębokość 5 cm
materiał tworzywo
marka Nomon
design José María Reina

Napisz opinię

OJ wspaniały zegar Nomon

OJ wspaniały zegar Nomon
Zegar ścienny OJ hiszpańskiej marki Nomon, to oszałamiający zegar, który służy również jako piękny element dekoracji ścian. Prosty, bardzo łatwy w montażu system składa się ze wskazówek, boksu z mechanizmem zegara oraz 12 punktów. Elementy te w...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii