Roulette Rocking chair fotel bujany Vondom

Eero Aarnio

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Fotel bujany outdoor Roulette hiszpańskiego producenta Vondom. Design Eero Aarnio.

Jak mówi Eero, dla wszystkich projektantów interesującym i trudnym do zaprojektowania przedmiotem jest krzesło. Ponieważ zawsze lubił fotele bujane, stworzył projekt, który kołysze się we wszystkich kierunkach.

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

2 925 zł

Fotel bujany outdoor Roulette hiszpańskiej marki Vondom. 

Jak mówi Eero, dla wszystkich projektantów najczęstszym, interesującym i trudnym do zaprojektowania przedmiotem jest krzesło. Krzesła do domu mają zwykle cztery nogi, taborety trzy, a krzesła biurowe dwie lub tylko jedną. Wiele plastikowych krzeseł w ogóle nie ma nóg, zamiast tego korpus krzesła również staje się nogą. Kiedy Eero zaczął projektować krzesło dla VONDOM, miał na myśli tę koncepcję nogi będącej częścią korpusu krzesła, a także chciał zobaczyć, co nowego można osiągnąć dzięki technice formy obrotowej w projektowaniu krzeseł. Ponieważ zawsze lubił fotele bujane, a okrągły, kołyszący się kształt jest łatwy do uzyskania za pomocą formy obrotowej, stworzył projekt, który kołysze się we wszystkich kierunkach, a także obraca się z powodu kontaktu z podłożem w jednym punkcie. Wysokie podłokietniki dają poczucie bezpieczeństwa podczas obracania krzesła, a także zapewniają dobre podparcie podczas siedzenia. Chciał znaleźć dla krzesła międzynarodową nazwę, która również od razu dawałaby skojarzenie z ruchem spinningowym i dlatego skończył z nazwą „Ruletka”.

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Dostępne kolory fotela Roulette Rocking chair Vondom wykończenie mat

Roulette Rocking chair fotel bujany Vondom kolor mat

Dostępne kolory fotela Roulette Rocking chair Vondom wykończenie lakier połysk

Roulette Rocking chair fotel bujany Vondom lakier połys

 

średnica 93 cm
wysokość 68 cm
wysokość siedziska 41 cm
materiał poliethylen
do użytku zewnętrznego tak
marka Vondom
design Eero Aarnio

Napisz opinię

Roulette Rocking chair fotel bujany Vondom

Roulette Rocking chair fotel bujany Vondom
Fotel bujany outdoor Roulette hiszpańskiego producenta Vondom. Design Eero Aarnio. Jak mówi Eero, dla wszystkich projektantów interesującym i trudnym do zaprojektowania przedmiotem jest krzesło. Ponieważ zawsze lubił fotele bujane, stworzył...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    15 Inne produkty w tek kategorii