Pezzettina Lounge Chair fotel outdoor Vondom

Archirivolto

produkt wykonany na zamówienie (5 - 6 tygodni)

Fotel ogrodowy Pezzettina Lounge Chair został zaprojektowany przez Archirivolto Design dla firmy Vondom.

Pezzetina to kolekcja mebli ogrodowych inspirowanych naturą, która materializuje się w oryginalnych produktach o płynnych i wyrazistych formach.

 

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

6 546 zł 6 546 zł

Pezzettina Lounge Chair fotel outdoor hiszpańskiej marki Vondom.

Archirivolto Design wybrało dla tej nowej kolekcji kreatywną koncepcję z dala od zwykłej geometrii, jest to ponowne odkrycie związku z matką naturą, aby zbudować odnowioną równowagę w naszych domach między naturą a technologią. 

Pezzettina to ekologiczny projekt o eleganckich kształtach dzięki materiałom w 100% nadającym się do recyklingu.

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Pezzettina fotel Vondom Design Spichlerz wymiary

OŚWIETLENIE (na zapytanie)

LED RGBW: Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią RGBW LED i pilotem do przełączania kolorów. Dostępna tylko w matowym, lodowobiałym (ICE) wykończeniu. Pilot w zestawie.


LED RGBW DMX: Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią RGBW LED i pilotem do przełączania kolorów. Sterowanie LED przez DMX-1024 (bezprzewodowo), umożliwiając komunikację między jednym lub kilkoma produktami jednocześnie za pośrednictwem nadajnika DMX.


BATERIA LED RGBW : Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią LED RGBW zasilaną bateryjnie. Zawiera ładowarkę i pilota do zmiany kolorów oraz ładowarkę. Dostępna tylko w matowym, lodowobiałym (ICE) wykończeniu.

Dostępne kolory fotela Pezzettina Vondom wykończenie mat

Pezzettina fotel Vondom mat Design Spichlerz kolory mat

Dostępne kolory fotela Pezzettina Vondom wykończenie lakier połysk

Pezzettina fotel Vondom lakier Design Spichlerz kolory lakier

szerokość 100 cm
głębokość 87 cm
wysokość 81 cm
wysokość siedziska 36 cm
waga 22 kg
do użytku zewnętrznego tak - wresja mat
marka Vondom
design Archirivolto

Napisz opinię

Pezzettina Lounge Chair fotel outdoor Vondom

Pezzettina Lounge Chair fotel outdoor Vondom
Fotel ogrodowy Pezzettina Lounge Chair został zaprojektowany przez Archirivolto Design dla firmy Vondom. Pezzetina to kolekcja mebli ogrodowych inspirowanych naturą, która materializuje się w oryginalnych produktach o płynnych i wyrazistych...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    15 Inne produkty w tek kategorii