Sailor Lounge fotel zewnętrzny Tonon | Design Spichlerz kliknij aby powiększyć

Sailor Lounge fotel zewnętrzny Tonon

Guggenbichler Design

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Nowoczesny fotel zewnętrzny Sailor Lounge włoskiej marki Tonon. Design Guggenbichler.

Fotel "Marynarz" (z angielskiego Sailor) inspirowany jest sieciami rybackimi, które kojarzą się ze słońcem, plażą i wodą morską.

Tonon, Made in Italy, jedna z najważniejszych i najbardziej cenionych marek w asortymencie krzeseł i stołów, która jest synonimem tradycji, jakości i designu.

Więcej szczegółów

3 734 zł

Sailor Lounge fotel zewnętrzny włoskiej marki Tonon.

Niezależnie od tego, czy na zewnątrz, gdzie fotel narażony jest na deszcz, słońce, wiatr i wilgoć, czy to do domu, hotelu, restauracji czy pubu, wygodę Sailor Lounge oraz jego atrakcyjny design doceni każdy użytkownik.

Zamiast tradycyjnej techniki wiązania lin w przypadku Sailor Lounge, projekt inspirowany jest sieciami rybackimi. Poliestrowe liny żeglarskie i stalowe ramy są odporne na warunki atmosferyczne, zarówno w zimnych, jak i gorących porach roku. Sailor Lounge to produkt trwały, jest wykonany z materiałów nadających się do recyklingu, które są wytwarzane przez lokalnych producentów.
Rosnąca świadomość ekologiczna, rosnąca konsumpcja, eskalacja surowców i ich globalne niedobory zwiększają popyt na towary nadające się do recyklingu, a z takich wykonany jest Sailor Lounge.

Fotel Sailor Lounge Tonon

Sailor Lounge 165.21 fotel Tonon Design Spichlerz wymiary

Kolekcja Sailor dodatkowo składająca się z krzesła (tutaj) i krzesła barowego (tutaj).

szerokość 64 cm
głębokość 70 cm
wysokość 75 cm
głębokość siedziska 49 cm
wysokość siedziska 40 cm
waga 8 kg
marka Tonon
design Guggenbichler Design

Napisz opinię

Sailor Lounge fotel zewnętrzny Tonon

Sailor Lounge fotel zewnętrzny Tonon
Nowoczesny fotel zewnętrzny Sailor Lounge włoskiej marki Tonon. Design Guggenbichler. Fotel "Marynarz" (z angielskiego Sailor) inspirowany jest sieciami rybackimi, które kojarzą się ze słońcem, plażą i wodą morską. Tonon, Made in Italy, jedna z...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    15 Inne produkty w tek kategorii