Fri komfortowy fotel skandynawski Fritz Hansen

Jaime Hayon

produkt wykonany na zamówienie

Przytulny fotel skandynawski Fri marki Fritz Hansen zaprojektowany przez Jaime Hayona.

Fotel Fri doda wyrazistego, wyrafinowanego wyrazu do każdego wnętrza. Zaprojektowane przez hiszpańskiego projektanta Jaime Hayona fotel ma miękką, rzeźbioną formę, która jest równie przyjemna dla ciała, jak i dla oka. 

 

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne meble, oświetlenie i akcesoria.

Więcej szczegółów

11 817 zł

Fri komfortowy fotel skandynawski duńskiej marki Fritz Hansen.

Fotel to przerobiony na nowo nowoczesny klasyk. Zachowuje podparcie ramion tradycyjnego fotela, ale sprowadza je do zakrzywionych, ergonomicznych nowoczesnych linii. 

Dzięki pogodnemu wyrazowi fotel może być używany indywidualnie podczas relaksu w przytulnym zakątku salonu, a także do pracy w grupach w holach lub większych pomieszczeniach mieszkalnych. Miękkie linie fotela zapewniają również, że będzie dobrze wyglądał w sypialni. Mimo, że dobrze prezentuje się indywidualnie, fotel robi oszałamiające wrażenie jako para z sofą Favn.

Fotel Fri jest zdefiniowana przez rzeźbiarską, zaokrągloną formę, tworzącą wciągającą przestrzeń do siedzenia zapewniającą wygodę i komfort. 

Tapicerka:

szerokość 80 cm
głębokość 88 cm
wysokość 90,5 cm
wysokość siedziska 43 cm
wysokość podłokietników 58,5 cm
materiał tkaniny kvadrat®, Designer Selection Jaimiego Hayona
marka Fritz Hansen
design Jaime Hayon

Napisz opinię

Fri komfortowy fotel skandynawski Fritz Hansen

Fri komfortowy fotel skandynawski Fritz Hansen
Przytulny fotel skandynawski Fri marki Fritz Hansen zaprojektowany przez Jaime Hayona. Fotel Fri doda wyrazistego, wyrafinowanego wyrazu do każdego wnętrza. Zaprojektowane przez hiszpańskiego projektanta Jaime Hayona fotel ma miękką, rzeźbioną...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii