Wu Lounge Soft fotel z tapicerowanym siedziskiem Artisan

Studio Pang

produkt wykonany na zamówienie (12 - 18 tygodni)

Designerski, tapicerowany fotel drewniany Wu Lounge Soft marki Artisan. Projekt Studio Pang.

Fotel Wu Lounge Soft Artisan łączy w sobie szerokie siedzisko, zakrzywione nogi i wygodne oparcie nadające mu niepowtarzalny i oryginalny wygląd. Fotel Wu Lounge Soft Artisan wyróżnia się charakterem i stylem wyrafinowanego designu z najwyższym poziomem komfortu siedzenia.

  

"Love Wood" to motto marki Artisan i ta miłość do drewna emanuje w perfekcyjnie wykonanym tapicerowanym fotelu Wu Lounge Soft.

Więcej szczegółów

7 592 zł 7 592 zł

Nowoczesny fotel Wu Lounge Soft Artisan jest wykonany w całości z litego drewna, dostępny w wyjątkowych obiciach z tkaniny lub skóry o różnych właściwościach i kolorach.

Niepowtarzalny charakter fotela Wu Lounge Soft Artisan, oraz jego wygoda i elegancja, z łatwością odnajdą się w każdym domu. 

Fotel Wu Lounge Soft firmy Artisan z tapicerowanym siedziskiem został zaprojektowany przez włoskie Studio Pang. 

Więcej informacji na temat kolekcji Wu Lounge Soft dostępnych jest na stronie Artisan.

ARTISAN specjalizuje się w produkcji mebli z masywnego drewna w której największy nacisk kładzie się na ręczną obróbkę drewna oraz wysoką sztukę rzemieślniczą. Zakład produkcyjny ARTISAN to najnowocześniejsze metody produkcji i wieloletnia tradycja stolarska która przewija się we wszystkich produktach marki ARTISAN. Maszyny produkują korpus mebli, natomiast dusza i miłość do drewna uwidoczniona jest w każdej wykonywanej ręcznie powierzchni.

Fotel z tapicerowanym siedziskiem Wu Lounge Soft Artisan, wymiary

Fotel z tapicerowanym siedziskiem Wu Lounge Soft Artisan wymiary

Fotel Wu Lounge Soft Artisan, dostępne rodzaje drewna

Fotel Wu Lounge Soft Artisan dostępne rodzaje drewna

Mały fotel Wu Lounge Soft marki Artisan dostępny jest w różnych opcjach, dobierz idealny dla siebie!

Cena dotyczy fotela z tapicerowanym siedziskiem Wu Lounge Soft Artisan, w tapicerce z I przedziału cenowego Remix 3, Revive 1, Torri Lana oraz tapicerki skórzanej Zenith. Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta, lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 60 cm
głębokość 74 cm
wysokość 70 cm
wysokość siedziska 39 cm
materiał lite drewno
do użytku zewnętrznego nie
marka Artisan

Studio Pang

Fabio Damiani i Marco Quistini założyli studio PANG w październiku 2012 roku, kierując się wspólnym pomysłem, w którym łącząc różne umiejętności i pasje, podejście projektowe wzbogaca się o nowe formy i perspektywy.

Napisz opinię

Wu Lounge Soft fotel z tapicerowanym siedziskiem Artisan

Wu Lounge Soft fotel z tapicerowanym siedziskiem Artisan
Designerski, tapicerowany fotel drewniany Wu Lounge Soft marki Artisan. Projekt Studio Pang. Fotel Wu Lounge Soft Artisan łączy w sobie szerokie siedzisko, zakrzywione nogi i wygodne oparcie nadające mu niepowtarzalny i oryginalny wygląd. Fotel Wu...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii