Picolo Chair fotel skandynawski Softline

Sascha Sartory

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Picolo Softline to maksymalny komfort w nowoczesnym i minimalistycznym stylu. Design Sascha Sartory.

Okrągły i przyjemny kształt fotela Picolo zachęca do siedzenia i relaksu. 

 

Picolo to zdobywca nagrody Green Good Design Award 2022.

  

Duński producent Softline łączy innowacyjny design, wygodę i funkcjonalność, tworząc stylowe designerskie meble, jak fotel Picolo Chair, inspirowane Skandynawią.

Więcej szczegółów

4 427 zł

Picolo wyjątkowy skandynawski fotel Softline.

Nawet małe pomieszczenie pomieści kompaktowy i wszechstronny fotel Picolo, który będzie eleganckim dodatkiem do wystroju wnętrza. Siedzisko jest tapicerowane wysokiej jakości pianką umieszczoną wewnątrz eleganckiej metalowej ramy, która dodatkowo podtrzymuje miękkie oparcie.

Wszystkie kolory i rodzaje tapicerki fotela Picolo dostępne są na stronie Softline

Cena fotela Picolo Softline dotyczy tapicerki w I przedziale cenowym Eco Cotton, Griffon, Vision pozostałe na zapytanie. Zapraszamy do kontaktu!

Nowoczesny fotel designerski Picolo Softline, tapicerka Eco Cotton

Nowoczesny fotel designerski Picolo Softline tapicerka Eco Cotton

Piękny fotel do salonu Picolo Softline, tapicerka Griffon

Piękny fotel do salonu Picolo Softline tapicerka Griffon

Elegancki fotel do salonu Picolo Softline, tapicerka Vision

Elegancki fotel do salonu Picolo Softline tapicerka Vision

Fotel Picolo marki Softline dostępny jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, opracuj własny, aby wkomponować go do swojej przestrzeni.

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Picolo to ekskluzywny fotel wypoczynkowy o nowoczesnym designie z kolekcji Softline.

wymiary L 79 x D 70 x H 67, SH 40 cm
szerokość 79 cm
głębokość 70 cm
wysokość 67 cm
wysokość siedziska 40 cm
marka Softline
Inne stelaż stalowy w kolorze czarnym, opcjonalnie białym lub szarym w tej samej cenie

Sascha Sartory

Motywowany celem stworzenia trwałych, wysokiej jakości produktów do życia indywidualnego, projektant Sascha Sartory opracowuje nowe rozwiązania produktowe w swoim studiu projektowym w Kolonii w Niemczech. Po ukończeniu studiów w zakresie wzornictwa produktu i wzornictwa przemysłowego na University of Applied Science Aachen (dyplom I w 2004 r.) I University Wuppertal (dyplom II w 2007 r.) Pracował dla różnych agencji projektowych, gdzie nauczył się łączyć najnowsze technologie, trendy i materiały tworząc nowe i innowacyjne produkty. Od 2009 roku pracuje jako niezależny projektant, jest współzałożycielem i członkiem zespołu FORMFUSION Produktdesign.

„Dobry produkt jest emocjonalny, funkcjonalny i ponadczasowy”.

Zafascynowany zaskakującymi szczegółami, koncentruje się na projektowaniu produktów, które zapewniają zrównoważony rozwój dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów w inteligentnej i trwałej konstrukcji. Przede wszystkim każdy przedmiot powinien nie tylko rozwiązać problem, ale także tworzyć emocjonalną więź z konsumentem. Sascha Sartory współpracuje z różnymi międzynarodowymi firmami produkującymi meble i akcesoria w całej Europie.

Napisz opinię

Picolo Chair fotel skandynawski Softline

Picolo Chair fotel skandynawski Softline
Picolo Softline to maksymalny komfort w nowoczesnym i minimalistycznym stylu. Design Sascha Sartory. Okrągły i przyjemny kształt fotela Picolo zachęca do siedzenia i relaksu.    Picolo to zdobywca nagrody Green Good Design Award 2022.    Duński...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii