Hugo Lounge nowoczesny fotel Softline

busk+hertzog

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Fotel wypoczynkowy Hugo duńskiej marki Softline. Design BUSK+HERTZOG.

Hugo Lounge Chair to przytulny fotel wypoczynkowy stworzony z myślą o nowoczesnym stylu życia, wykonany z wysokiej jakości pianki i tkaniny. 

 

Duński producent Softline łączy innowacyjny design, wygodę i funkcjonalność, tworząc stylowe designerskie meble, jak fotel Hugo Lounge, inspirowane Skandynawią.

Więcej szczegółów

3 886 zł

Hugo Lounge przytulny, nowoczesny fotel skandynawski Softline

Z charakterem i urokiem Hugo Lounge Chair to oczywisty wybór dla osób świadomych designu - jako samodzielny fotel w prywatnym domu lub jako część salonu w miejscu publicznym.

Wszystkie kolory i rodzaje tapicerki fotela Hugo Lounge dostępne są na stronie Softline

Design zawsze był sercem Softline, gdzie współtworzenie nowych atrakcyjnych i ponadczasowych mebli wraz z uznanymi na świecie projektantami umieściło Softline na mapie wzornictwa co doskonale widać w fotelu Hugo Lounge Chair.

Cena fotela Hugo Lounge Chair marki Softline dotyczy tapicerki w I przedziale cenowym Eco Cotton, Griffon, Vision pozostałe na zapytanie. Zapraszamy do kontaktu!

Kombinacja 2 kolorów (bok/siedzisko): cena +10%

Fotel Hugo Lounge Chair Softline, tapicerka Eco Cotton

Fotel Hugo Lounge Chair Softline tapicerka Eco Cotton

Fotel Hugo Lounge Chair Softline, tapicerka Griffon

Fotel Hugo Lounge Chair Softline tapicerka Griffon

Fotel Hugo Lounge Chair Softline, tapicerka Vision

Fotel Hugo Lounge Chair Softline tapicerka Vision

Fotel Hugo Lounge marki Softline dostępny jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, opracuj własny, aby wkomponować go do swojej przestrzeni.

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Hugo Lounge to stylowy fotel o nowoczesnym designie z kolekcji SOFTLINE.

wymiary L 86 x D 108 x H 78, SH 40 cm
szerokość 86 cm
głębokość 108 cm
wysokość 78 cm
wysokość siedziska 40 cm
marka Softline
design busk+hertzog
Inne Kombinacja 2 kolory (bok / siedzenie): cena + 10%

busk+hertzog

busk+hertzogLondyńska pracownia projektowa busk+hertzog została założona przez Flemming Busk (architekt) i Stephan B. Hertzog (projektant) w 2000 r i specjalizuje się w projektowaniu mebli i innych industrialnych produktów. Do dziś busk+hertzog wygrała ponad 40 najbardziej prestiżowych międzynarodowych nagród wzornictwa. Produkty zaprojektowane przez busk+hertzog są wystawione w miejscach jak Royal House of Norway, Muzeum of Modern Art w Nowym Yorku i wiele innych.

Napisz opinię

Hugo Lounge nowoczesny fotel Softline

Hugo Lounge nowoczesny fotel Softline
Fotel wypoczynkowy Hugo duńskiej marki Softline. Design BUSK+HERTZOG. Hugo Lounge Chair to przytulny fotel wypoczynkowy stworzony z myślą o nowoczesnym stylu życia, wykonany z wysokiej jakości pianki i tkaniny.    Duński producent Softline łączy...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii