Baixa wygodny fotel Softline

busk+hertzog

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Fotel wypoczynkowy o unikalnym designie, który pasuje zarówno do wnętrz z epoki jak i nowoczesnych. Baixa marki Softline.

Płynnie podparcie lędźwi przechodzi w podłokietnik – okrągły i miękki jak górna część oparcia.

Baixa Softline jest zdobywca nagrody GOOD DESIGN Award 2019!

 

Duński producent mebli Softline łączy innowacyjny design, wygodę i funkcjonalność, tworząc stylowe designerskie meble, jak fotel Baixa, inspirowane Skandynawią.

Więcej szczegółów

6 463 zł

Designerski, skandynawski fotel Baixa duńskiej marki Softline.

Podparcie lędźwiowe zamienia się w podłokietnik płynnym, harmonijnym ruchem z miękkimi i okrągłymi liniami, takimi jak górna część oparcia. W ten sposób powstaje sylwetka przypominająca zachód słońca na miękkich wydmach, stąd nazwa fotela.

SOFTLINE to międzynarodowa marką i wiodący dostawca innowacyjnych, funkcjonalnych i wysokiej jakości mebli designerskich do przestrzeni publicznych i wnętrz domowych na całym świecie.

Dostępne kolory i rodzaje tapicerki fotela Baixa znajdą Państwo na stronie Softline

Cena fotela Baixa Chair marki Softline dotyczy tapicerki w I przedziale cenowym Eco Cotton, Griffon, Vision pozostałe na zapytanie. Zapraszamy do kontaktu!

Fotel Baixa Chair marki Softline, tapicerka Eco Cotton

Fotel Baixa Chair marki Softline tapicerka Eco Cotton

Fotel Baixa Chair marki Softline, tapicerka Griffon

Fotel Baixa Chair marki Softline tapicerka Griffon

Fotel Baixa Chair marki Softline, tapicerka Vision

Fotel Baixa Chair marki Softline tapicerka Vision

Fotel wypoczynkowy Baixa Chair marki Softline dostępny jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, opracuj własny fotel, aby wkomponować go do swojej przestrzeni.

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Baixa Chair to popularny fotel o wygodnym siedzisku z kolekcji SOFTLINE.

wymiary L 85 x D 86 x H71, SH 40/33 cm
szerokość 85 cm
głębokość 86 cm
wysokość 71 cm
wysokość siedziska 40 / 33 cm
marka Softline
design busk+hertzog
Inne Podstawa: czarna, szara lub biała.

busk+hertzog

busk+hertzogLondyńska pracownia projektowa busk+hertzog została założona przez Flemming Busk (architekt) i Stephan B. Hertzog (projektant) w 2000 r i specjalizuje się w projektowaniu mebli i innych industrialnych produktów. Do dziś busk+hertzog wygrała ponad 40 najbardziej prestiżowych międzynarodowych nagród wzornictwa. Produkty zaprojektowane przez busk+hertzog są wystawione w miejscach jak Royal House of Norway, Muzeum of Modern Art w Nowym Yorku i wiele innych.

Napisz opinię

Baixa wygodny fotel Softline

Baixa wygodny fotel Softline
Fotel wypoczynkowy o unikalnym designie, który pasuje zarówno do wnętrz z epoki jak i nowoczesnych. Baixa marki Softline. Płynnie podparcie lędźwi przechodzi w podłokietnik – okrągły i miękki jak górna część oparcia. Baixa Softline jest zdobywca...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii