Havana Low kultowy fotel Softline

busk+hertzog

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Fotel Havana Low Chair duńskiej Softline to dynamiczny nowoczesny oraz lekki design w wyjątkowo komfortowym i ekskluzywnym wydaniu.

Havana Low z niskim oparciem to kultowy nowy fotel do relaksu, kontemplacji i podziwu. Klasyczny fotel otrzymał supernowoczesną metamorfozę z zaokrąglonymi, dynamicznie zaprojektowanymi detalami, które nie wpływają na komfort.

 

Duński producent Softline łączy innowacyjny design, wygodę i funkcjonalność, tworząc stylowe designerskie meble, jak fotel Havana Low Chair, inspirowane Skandynawią.

Więcej szczegółów

5 864 zł

Havana Low kultowy fotel w nowoczesnej odsłonie duńskiej Softline. Design busk+hertzog.

Klasyczna znana forma, do której został dodany lifting. Zaokrąglone, dynamiczne elementy nie stwarzające kompromisu pomiędzy wartością użytkową i designerską, ten fotel ma wszystko. Fotel Havana Low z niskim oparciem to synonim nowoczesnego komfortu i przytulności duńskiej firmy Softline.

Wersja Low dostępna jest bez charakterystycznych "skrzydeł" w porównaniu z fotelem Havana Wing

Do rodziny Havana Low Softline należy również fotel obrotowy Havana Swivel Low, podnóżek Havana Footstool oraz fotel z wysokim oparciem Havana Wing Chair tworząc piękne dopełnienie kolekcji. 

Design zawsze był sercem Softline, gdzie współtworzenie nowych atrakcyjnych i ponadczasowych mebli wraz z uznanymi na świecie projektantami umieściło Softline na mapie wzornictwa co doskonale widać w fotelu Havana Low Chair.

Wszystkie kolory i rodzaje tapicerki fotela Havana Low Chair dostępne są na stronie Softline

Cena fotela Havana Low Chair marki Softline dotyczy tapicerki w I przedziale cenowym Eco Cotton, Griffon, Vision pozostałe na zapytanie. Zapraszamy do kontaktu!

Fotel Havana Low Chair Softline, tapicerka Eco Cotton

Fotel Havana Low Chair Softline tapicerka Eco Cotton

Fotel Havana Low Chair Softline, tapicerka Griffon

Fotel Havana Low Chair Softline tapicerka Griffon

Fotel Havana Low Chair Softline, tapicerka Vision

Fotel Havana Low Chair Softline tapicerka Vision

Fotel Havana Low Chair marki Softline dostępny jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, opracuj własny, aby wkomponować go do swojej przestrzeni.

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Havana Low Chair to stylowy fotel o nowoczesnym designie z kolekcji SOFTLINE.

wymiary L 79 x D 88 x H 86, SH 39/35 cm
szerokość 79 cm
głębokość 88 cm
wysokość 86 cm
wysokość siedziska 39 cm
marka Softline
design busk+hertzog
Inne Stalowa podstawa malowana na czarno, do wyboru szary i biały w tej samej cenie. Opcjonalnie miedź za dodatkową opłatą.
Inne Fotel dostępny również na podstawie obrotowej

busk+hertzog

busk+hertzogLondyńska pracownia projektowa busk+hertzog została założona przez Flemming Busk (architekt) i Stephan B. Hertzog (projektant) w 2000 r i specjalizuje się w projektowaniu mebli i innych industrialnych produktów. Do dziś busk+hertzog wygrała ponad 40 najbardziej prestiżowych międzynarodowych nagród wzornictwa. Produkty zaprojektowane przez busk+hertzog są wystawione w miejscach jak Royal House of Norway, Muzeum of Modern Art w Nowym Yorku i wiele innych.

Napisz opinię

Havana Low kultowy fotel Softline

Havana Low kultowy fotel Softline
Fotel Havana Low Chair duńskiej Softline to dynamiczny nowoczesny oraz lekki design w wyjątkowo komfortowym i ekskluzywnym wydaniu. Havana Low z niskim oparciem to kultowy nowy fotel do relaksu, kontemplacji i podziwu. Klasyczny fotel otrzymał...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii