Boomerang HM2 z 1956 r. minimalistyczny fotel skandynawski &Tradition

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Minimalistyczny fotel Boomerang HM2 z podłokietnikami duńskiej marki &Tradition, oparty jest na oryginalnym projekcie duetu Hvidt & Molgaard z 1956 roku.

Oszałamiający kawałek designu z połowy wieku, HM2 Boomerang Lounge Chair, charakteryzuje się otwartą przestrzenią do siedzenia i opływową formą. Fotel zadebiutował w 1956 roku.

 

Oddając hołd duńskiemu dziedzictwu wzorniczemu, &Tradition łączy tradycyjne i nowe, tworząc meble, oświetlenie i elementy wyposażenia wnętrz o ponadczasowym wyglądzie.

Więcej szczegółów

12 985 zł

Boomerang HM2 minimalistyczny fotel skandynawski z podłokietnikami &Tradition.

Idealny do salonu lub sypialni fotel Boomerang  HM2  jest połączony trzema głównymi elementami: smukłą mosiężną podstawą, ręcznie polerowaną drewnianą ramą oraz wygodnym tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Model HM2 o opływowym kształcie z otwartą przestrzenią siedziska i drobnymi, spiczastymi podłokietnikami jest idealnym rozwiązaniem na chwilę relaksu. Dostępne w szerokiej gamie tkanin i wykończeń drewnianych, materiały łączą się, tworząc oszałamiający mebel z połowy wieku. Fotel Boomerang &Tradition HM2 jest również dostępny bez podłokietników.  

Cena dotyczy fotela w tapicerce Hallingdal 130, Loop Marine K5042/40, Loop Cream K5042/33,  Duke 004

szerokość 69 cm
głębokość 69 cm
wysokość 80 cm
głębokość siedziska 50 cm
wysokość siedziska 42 cm
waga 9,6 kg
marka &Tradition
design Hvidt & Molgaard

Napisz opinię

Boomerang HM2 z 1956 r. minimalistyczny fotel skandynawski &Tradition

Boomerang HM2 z 1956 r. minimalistyczny fotel skandynawski &Tradition
Minimalistyczny fotel Boomerang HM2 z podłokietnikami duńskiej marki &Tradition, oparty jest na oryginalnym projekcie duetu Hvidt & Molgaard z 1956 roku. Oszałamiający kawałek designu z połowy wieku, HM2 Boomerang Lounge Chair,...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii