C3 armchair komfortowy i elegancki fotel Bolia

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Krzesło i fotel C3 duńskiej firmy Bolia zostały wykonane z myślą o optymalnym komforcie i najlepszych materiałach. Design Glismand i Rüdiger.

Dzięki miękkiej tapicerce, masywnym drewnianym nogom i szczegółowemu wzornictwu fotel osiąga całkowicie klasyczny skandynawski wygląd. 

 

Witaj w świecie designu inspirowanym najlepszymi i najtrwalszymi materiałami natury. Bolia przekracza granice kreatywności tworząc „Nowy Skandynawski Design”.

Więcej szczegółów

5 596 zł

C3 armchair komfortowy i elegancki fotel Bolia.

C3 to seria różnych krzeseł, w tym krzesła do jadalni, fotele i krzesła biurowe. Fotel C3 to charakterystyczne połączenie komfortu, elegancji i funkcjonalności. Kształt i profil mają solidną, ale lekką jakość. Solidne drewniane nogi krzesła i fotela do jadalni zapewniają stabilną pozycję, podczas gdy metalowe nogi krzesła biurowego zwiększają funkcjonalność, a także zapewniają domową atmosferę w biurze dzięki praktycznym funkcjom i eleganckiemu wzornictwu .

Cena dotyczy fotela w tapicerce z I grupy cenowej.

Fawn - 100% poliester

Fawn ma skandynawski, naturalny wygląd. Tkanina jest cudownie miękka i posiada subtelną grę kolorów. Fawn nada Twojemu domowi minimalistyczny i prosty wygląd. Drukowana technika kolorystyczna nadaje Fawnowi charakterystyczny wygląd, który jest pięknie uzupełniony autentyczną jakością podkreśloną certyfikatem STANDARD 100 by OEKO-TEX®, który gwarantuje, że w produkcji nie są używane żadne niebezpieczne chemikalia.

szerokość 70 cm
głębokość 70 cm
wysokość 74 cm
głębokość siedziska 50 cm
wysokość siedziska 42,5 cm
marka Bolia
design Glismand i Rüdiger

Napisz opinię

C3 armchair komfortowy i elegancki fotel Bolia

C3 armchair komfortowy i elegancki fotel Bolia
Krzesło i fotel C3 duńskiej firmy Bolia zostały wykonane z myślą o optymalnym komforcie i najlepszych materiałach. Design Glismand i Rüdiger. Dzięki miękkiej tapicerce, masywnym drewnianym nogom i szczegółowemu wzornictwu fotel osiąga całkowicie...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii