Scopas lampa wisząca | Artemide | Design Spichlerz kliknij aby powiększyć

Scopas wyjątkowa lampa rodem z Gwiezdnych Wojen Artemide

Neil Poulton

produkt wykonany na zamówienie (5 - 8 tygodni)

Designerska lampa wisząca Scopas włoskiego producenta Artemide. 

Stworzona przez powtórzenie podstawowego modułu, ta lampa wisząca składa się z kuli o niekompletnej konstrukcji. Ciągle zmieniający się w swoim wyglądzie, w zależności od punktu, z którego jest oglądany, radykalnie przełamuje schemat czystych, a czasem monotonnych form, które zwykle charakteryzują ten rodzaj lampy. Podobnie jak Gwiazda Śmierci Imperium w Gwiezdnych Wojnach, nieruchoma w kosmosie, jej pozorna niekompletność skontrastowana jest z wydajnością techniczną. 

 

Produkty marki Artemide przekonują zarówno jako lampy do wnętrz mieszkalnych, jako lampy do użytku zewnętrznego i konsekwentnie stają się klasykami designu.

Więcej szczegółów

15 126 zł

Scopas lampa wisząca wymiary | ArtemideDesignerska lampa wisząca Scopas włoskiego producenta Artemide. Futurystyczny projekt Neila Poultona.

średnica 50 cm
żródło LED: 80W - 3000K, 2912lm (w komplecie)
marka Artemide
design Neil Poulton

Napisz opinię

Scopas wyjątkowa lampa rodem z Gwiezdnych Wojen Artemide

Scopas wyjątkowa lampa rodem z Gwiezdnych Wojen Artemide
Designerska lampa wisząca Scopas włoskiego producenta Artemide.  Stworzona przez powtórzenie podstawowego modułu, ta lampa wisząca składa się z kuli o niekompletnej konstrukcji. Ciągle zmieniający się w swoim wyglądzie, w zależności od punktu, z...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii