Chlorophilia lampa wisząca | Artemide | design Ross Lovegrove kliknij aby powiększyć

Chlorophilia organiczna lama wisząca Artemide

Ross Lovegrove

produkt wykonany na zamówienie (5 - 8 tygodni)

Lampa wisząca Chlorophilia włoskiej marki Artemide.

Chlorophilia to projekt Ross Lovegrove, który po raz kolejny podkreśla umiejętności Artemide w tworzeniu form świetlnych nawiązujących do organicznych i płynnych kształtów. Jest to bardzo plastyczna, lekka, wisząca oprawa, która po włączeniu prezentuje delikatne, kontrastujące odcienie. Korpus składa się z COB LED, które działają jako radiator.

 

Produkty marki Artemide przekonują zarówno jako lampy do wnętrz mieszkalnych, jako lampy do użytku zewnętrznego i konsekwentnie stają się klasykami designu.

Więcej szczegółów

4 604 zł

Chlorophilia to projekt Ross Lovegrove, który po raz kolejny podkreśla umiejętności Artemide w tworzeniu form świetlnych nawiązujących do organicznych i płynnych kształtów.

Jest to bardzo plastyczna, lekka, wisząca oprawa, która po włączeniu prezentuje delikatne, kontrastujące odcienie. Cienie idealnie wchodzą w interakcje z przestrzenią doskonale ją wypełniając. Korpus składa się z COB LED, które działają jako radiator. Struktura składa się z lekkich elementów fitomorficznych wykonanych z formowanego PMMA, które przenikają się i delikatnie falują działając jednocześnie jako soczewki rozpraszające światło. Wiszące centralnie body emituje światło pośrednie, które jest filtrowane i załamywane przez trzy transparentne płaty nawiązujące swoim kształtem do liści. Trzy płaty rozpościerają się promieniście nad źródłem światła co mnoży kontrast cieni tworząc malowniczy efekt na suficie. Chlorophilia daje niesamowite możliwości kreowania przestrzeni w której się znajduje jednocześnie wznosząc ją na wyższy poziom.

Artemide Chlorophilia wymiary lampa wisząca Ross Lovegrove

średnica 77,5 cm
wysokość 50 - 200 cm
żródło LED 44W, 3000K, 2737lm (w komplecie)
materiał PMMA
marka Artemide
design Ross Lovegrove

Napisz opinię

Chlorophilia organiczna lama wisząca Artemide

Chlorophilia organiczna lama wisząca Artemide
Lampa wisząca Chlorophilia włoskiej marki Artemide. Chlorophilia to projekt Ross Lovegrove, który po raz kolejny podkreśla umiejętności Artemide w tworzeniu form świetlnych nawiązujących do organicznych i płynnych kształtów. Jest to bardzo...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii