Dancing Pendant lampa wisząca Audo Copenhagen Menu

Iskos-Berlin

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Lampa wisząca Dancing Pendant duńskiego producenta Audo Copenhagen.

Jak spódnica na wietrze - idea, która rośnie i znajduje swoją ostateczną formę - poprawną i kontrolowaną. "Tańcząca" lampa wisząca wykonana jest z filcu poliestrowego. Lampa uosabia elegancką tancerkę na parkiecie, w środku wiru.

Opracowany z połączenia MENU i Lassena, Audo Copenhagen odzwierciedla zarówno stuletnią duńską tradycję projektową, jak i nowoczesne, globalne spojrzenie, które stale ewoluuje.

Więcej szczegółów

4 404 zł

Lampa wisząca Dancing Pendant duńskiego producenta Audo Copenhagen.

Lampa Dancing Audo Copenhagen opowiada historię wdzięku i ruchu, przywołując wirujących tancerzy i ducha świętowania we wspaniałej kompozycji muzycznej. Zmarszczki klosza tworzą atrakcyjną grę światła i ciemności, a jego wymiary są wystarczająco duże, aby służyć jako główne źródło światła w salonie lub jadalni. Dzięki zastosowaniu filcu w dyfuzorze, żarówka rzuca delikatne światło, akcentując załamania klosza i minimalizując efekt olśnienia. Żarówki można wymieniać zgodnie z życzeniem użytkownika.

Lampa wisząca Dancing została zaprojektowana przez Iskos Berlin dla marki Menu (obecnie Audo Copenhagen). Audo Copenhagen to jedna z najbardziej innowacyjnych duńskich marek oświetleniowych, działająca jako salon wystawowy dla najbardziej ekscytujących projektantów na świecie. 

Iskos Berlin to duńska pracownia założona przez Borisa Berlina i Alekseja Iskosa, która doskonale wpisuje się w założenia marki, tworząc meble z duszą i historiami do opowiedzenia.

Dancing Pendant lampa Audo Copenhagen (Menu) wymiary

Dancing pendant lampa MENU Design Spichlerz wymiary

średnica 95 cm
wysokość klosza 58 cm
żródło E27
materiał PET / filc
marka Menu
design Iskos-Berlin

Napisz opinię

Dancing Pendant lampa wisząca Audo Copenhagen Menu

Dancing Pendant lampa wisząca Audo Copenhagen Menu
Lampa wisząca Dancing Pendant duńskiego producenta Audo Copenhagen. Jak spódnica na wietrze - idea, która rośnie i znajduje swoją ostateczną formę - poprawną i kontrolowaną. "Tańcząca" lampa wisząca wykonana jest z filcu poliestrowego. Lampa...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii