Persimon skandynawska lampa wisząca Fogia

Note Design Studio

produkt wykonany na zamówienie

Zaprojektowane przez Note Design Studio lampy wiszące Persimon szwedzkiej marki Fogia emanują delikatną, ale imponującą estetyką.

Lampa wisząca Persimon to przyciągający wzrok punkt centralny każdego nowoczesnego domu. 

 

Fogia to wzorzec szwedzkiego designu znana z najwyższej jakości i nienagannego piękna, łączy ponadczasowe wartości ze współczesnym stylem.

Więcej szczegółów

2 033 zł

Persimon skandynawska lampa wisząca Fogia.

Lampa wisząca Persimon charakteryzuje się delikatną estetyką przypominającą płatki kwiatu. Lampa jest idealna do wielu miejsc w domu, od stołu jadalnego po środek salonu, i jest dostępna w trzech rozmiarach, aby idealnie pasować do wybranej przestrzeni. 

Lampa Persimon wnosi charakterystyczną estetykę do każdej przestrzeni, w której jest używana, dodając nutę skandynawskiej prostoty i ciepły, zmiękczony blask. 

Wersja XL składa się z trzech kloszy z opalizującego szkła, połączonych z delikatnie wydrążoną czarną ramą, zawieszoną na suficie za pomocą minimalistycznych przewodów.

średnica S 22.5 cm |L 45 cm | XL 3x22,5 cm
szerokość XL 100 cm
marka Fogia
design Note Design Studio

Napisz opinię

Persimon skandynawska lampa wisząca Fogia

Persimon skandynawska lampa wisząca Fogia
Zaprojektowane przez Note Design Studio lampy wiszące Persimon szwedzkiej marki Fogia emanują delikatną, ale imponującą estetyką. Lampa wisząca Persimon to przyciągający wzrok punkt centralny każdego nowoczesnego domu.    Fogia to wzorzec...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii