Afteroom Bench skandynawska ławka Menu

Afteroom

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Skandynawska ławka Afteroom Bench duńskiej marki Menu to ciekawy element dekoracyjny z praktycznymi funkcjami. 

Afteroom Bench to ewolucja słynnego krzesła Afteroom firmy MENU i trwały hołd złożony eleganckim liniom, wysokiej jakości kunsztowi oraz mariażowi funkcji i formy widocznemu w modernizmie Bauhausu.

 

Projekty MENU można znaleźć na całym świecie, ich produkty oferują użyteczne, piękne rozwiązania, dzięki współpracy ze współczesnymi talentami z ich rodzimej Skandynawii. Jednocześnie ich kolekcja powiększa się o kolejnych projektantów dziedzictwa: mistrzów, których prace przetrwały próbę czasu i przypominają o tym, co to znaczy być nowoczesnym klasykiem.

Więcej szczegółów

6 034 zł

Skandynawska ławka Afteroom Bench duńskiej marki Menu to ciekawy element dekoracyjny z praktycznymi funkcjami.

Dodatkowy stolik mocowany do ławki Afteroom może służyć do odłożenia kluczy lub innych drobnych przedmiotów. Świetnie nadaje się również jako stolik pod roślinę.

Zmniejszając ilość materiału do minimum, wizualny wygląd ławki Afteroom jest maksymalnie wzmocniony. Osadzone na smukłej, malowanej proszkowo stalowej podstawie, podłużne siedzisko jest delikatnie wyściełane dla wygody i pokryte czarną lub koniakową skórą. Mały okrągły blat z czarnego marmuru wystaje z boku projektu jako elegancka platforma dla małych przedmiotów.

 

Materiał:

Black / Black (Dunes 21003)

Black / Cognac (Dunes 21000)

długość116 cm
szerokość37 cm
wysokość60 cm
wysokość siedziska45 cm
siedziskoskóra Sørensen
stelażstal proszkowo malowana
markaMenu
designAfteroom

Afteroom Bench modele 3D

Modele 3D / 2D ławki Afteroom Bench duńskiej marki Menu.

Pobierz (2.88M)

Afteroom

AfteroomAfteroom to studio projektowe założone przez Hung-Ming Chen I Chen-Yen Wei. Afteroom tworzy produkty które respektują zmianę upływu czasu. Znaczy to dla nich że produkty mają zyskać charakteru i wartości z upływem czasu – design który razem z nami starzeje.

Napisz opinię

    Jesteś robotem?

    10 Inne produkty w tek kategorii