Africa Stool hoker outdoor Vondom

Eugeni Quitllet

produkt wykonany na zamówienie (5 - 6 tygodni)

Eleganckie, stylowe krzesło barowe Africa Bar Stool zaprojektowane przez Eugeni Quitllet dla marki Vondom.

Esencja tej kolekcji odzwierciedla się w jej prostych i naturalnych formach. Wspaniała rodzina, która stale się powiększa, kolekcja Africa obejmuje obecnie krzesło, krzesło z podłokietnikami, krzesło barowe i leżak.

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

627 zł 627 zł

Africa Stool krzesło barowe outdoor hiszpańskiej marki Vondom.

Bardzo wygodne, minimalistyczne krzesło barowe Africa Bar Vondom, jak mówi projektant „Najprostsze rzeczy są najbardziej oryginalne…Najbardziej oryginalną rzeczą jest bycie prostym…”

Istota tego przedmiotu zawarta jest w swojej prostej i naturalnej formie. To projekt stworzony, aby być blisko podczas spotkań z rodziną lub z przyjaciółmi.

Africa Stool Vondom to krzesło barowe nadające się do sztaplowania wykonane z wtryskiwanego polipropylenu z włóknem szklanym. Idealne do do użytku wewnątrz/na zewnątrz.

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Dostępne dwie wysokości siedziska Africa Vondom hoker: stołek barowy (64,5H), stołek barowy (74,5H).

Africa krzesło barowe Vondom Design Spichlerz wymiary

Dostępne kolory krzesła barowego Africa Vondom

Africa krzesło barowe Vondom Design Spichlerz kolory

szerokość 48 cm
głębokość 45 cm
wysokość 84,5 cm | 94,5 cm
wysokość siedziska 64,5 cm | 74,5 cm
do użytku zewnętrznego tak - wersja mat
wysokość regulowana nie
marka Vondom
design Eugeni Quitllet

Napisz opinię

Africa Stool hoker outdoor Vondom

Africa Stool hoker outdoor Vondom
Eleganckie, stylowe krzesło barowe Africa Bar Stool zaprojektowane przez Eugeni Quitllet dla marki Vondom. Esencja tej kolekcji odzwierciedla się w jej prostych i naturalnych formach. Wspaniała rodzina, która stale się powiększa, kolekcja Africa...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    28 Inne produkty w tek kategorii