Africa Armchair krzesło zewnętrzne Vondom

Eugeni Quitllet

produkt wykonany na zamówienie (5 - 6 tygodni)

Eleganckie, stylowe krzesło z podłokietnikami Africa Armchair zaprojektowane przez Eugeni Quitllet dla marki Vondom.

Esencja tej kolekcji odzwierciedla się w jej prostych i naturalnych formach. Wspaniała rodzina, która stale się powiększa, kolekcja Africa obejmuje obecnie krzesło, krzesło z podłokietnikami, krzesło barowe i leżak.

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

633 zł

Africa Armchair krzesło outdoor z podłokietnikami hiszpańskiej marki Vondom.

Bardzo wygodne, minimalistyczne krzesło Africa Chair Vondom, jak mówi projektant „Najprostsze rzeczy są najbardziej oryginalne…Najbardziej oryginalną rzeczą jest bycie prostym…”

Istota tego przedmiotu zawarta jest w swojej prostej i naturalnej formie. To projekt stworzony, aby być blisko podczas spotkań z rodziną lub z przyjaciółmi.

Africa Chair Vondom to krzesło nadające się do sztaplowania wykonane z wtryskiwanego polipropylenu z włóknem szklanym. Idealne do do użytku wewnątrz/na zewnątrz.

Africa to ekologiczna kolekcja z wykończeniem Vondom Revolution (na zapytanie), które jest w 100% przetworzonym plastikiem z Morza Śródziemnego.

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Africa krzesło z podłokietnikami Vondom Design Spichlerz wymiary

Dostępne kolory krzesła Africa Vondom

Africa krzesło z podłokietnikami Vondom Design Spichlerz kolory

szerokość 58 cm
głębokość 53 cm
wysokość 75 cm
głębokość siedziska 45 cm
wysokość siedziska 45 cm
wysokość podłokietników 68 cm
do użytku zewnętrznego tak - wersja mat
marka Vondom
design Eugeni Quitllet

Napisz opinię

Africa Armchair krzesło zewnętrzne Vondom

Africa Armchair krzesło zewnętrzne Vondom
Eleganckie, stylowe krzesło z podłokietnikami Africa Armchair zaprojektowane przez Eugeni Quitllet dla marki Vondom. Esencja tej kolekcji odzwierciedla się w jej prostych i naturalnych formach. Wspaniała rodzina, która stale się powiększa,...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    28 Inne produkty w tek kategorii