Africa Chair krzesło zewnętrzne Vondom

Eugeni Quitllet

produkt wykonany na zamówienie (5 - 6 tygodni)

Lekkie, eleganckie, stylowe krzesło Africa Chair zaprojektowane przez Eugeni Quitllet dla marki Vondom.

Esencja tej kolekcji odzwierciedla się w jej prostych i naturalnych formach. Wspaniała rodzina, która stale się powiększa, kolekcja Africa obejmuje obecnie krzesło, krzesło z podłokietnikami, krzesło barowe i leżak.

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

511 zł

Africa Chair krzesło outdoor hiszpańskiej marki Vondom.

Bardzo wygodne, minimalistyczne krzesło Africa Chair Vondom, jak mówi projektant „Najprostsze rzeczy są najbardziej oryginalne…Najbardziej oryginalną rzeczą jest bycie prostym…”

Istota tego przedmiotu zawarta jest w swojej prostej i naturalnej formie. To projekt stworzony, aby być blisko podczas spotkań z rodziną lub z przyjaciółmi.

Africa Chair Vondom to krzesło nadające się do sztaplowania wykonane z wtryskiwanego polipropylenu z włóknem szklanym. Idealne do do użytku wewnątrz/na zewnątrz.

Africa to ekologiczna kolekcja z wykończeniem Vondom Revolution (na zapytanie), które jest w 100% przetworzonym plastikiem z Morza Śródziemnego.

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Africa Chair krzesło Vondom Design Spichlerz wymiary

Dostępne kolory krzesła Africa Vondom

Africa Chair krzesło Vondom Design Spichlerz kolory

szerokość 52 cm
głębokość 51 cm
wysokość 80 cm
głębokość siedziska 48 cm
do użytku zewnętrznego tak - wersja mat
marka Vondom
design Eugeni Quitllet

Napisz opinię

Africa Chair krzesło zewnętrzne Vondom

Africa Chair krzesło zewnętrzne Vondom
Lekkie, eleganckie, stylowe krzesło Africa Chair zaprojektowane przez Eugeni Quitllet dla marki Vondom. Esencja tej kolekcji odzwierciedla się w jej prostych i naturalnych formach. Wspaniała rodzina, która stale się powiększa, kolekcja Africa...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    28 Inne produkty w tek kategorii