Insert lampa Artisan

Mirko Miličić

produkt wykonany na zamówienie (12 - 18 tygodni)

Designerska drewniana lampa Insert marki Artisan. Lampa dostępna w dwóch wersjach podłogowej oraz stołowej. Projekt Mirko Miličić.

Lampa Insert Artisan wpisuje się w koncepcję nowoczesnego designu swoją funkcjonalnością i wyglądem. Mocna, ale swobodna forma produktu z tym samym systemem elementów łączących wykonana jest z litego drewna i matowej stali nierdzewnej.

 

"Love Wood" to motto marki Artisan i ta miłość do drewna emanuje w perfekcyjnie wykonanej, prestiżowej lampie Insert.

Więcej szczegółów

2 684 zł

Lampa Insert to stylowe rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz, od światowego lidera w produkcji ekskluzywnych mebli drewnianych marki Artisan.

Rama designerskiej lampy Insert Artisan wykonana jest z litego drewna. Klosz wykonany jest ze stali malowanej proszkowo, dostępny w kolorze białym lub czarnym.

Artisan specjalizuje się w ręcznej produkcji wysokiej jakości mebli z litego drewna, a nacisk na rzemieślniczą pracę jest widoczny w pięknej lampie Insert

Lampa Insert Artisan dostępna w dwóch rozmiarach S 40 cm i L 188 cm

Lampa Insert Artisan dostępna w dwóch rozmiarach S 40 cm i L 188 cm

Stylowa lampa Insert Artisan dostępna jest z różnych gatunków drewna

Artisan do produkcji lampy Insert wykorzystuje lite drewno z surowców odnawialnych, przyjazne dla środowiska materiały, naturalne oleje które podkreślają luksusowe i organiczne piękno tekstury drewna i umożliwiając mu naturalne „oddychanie”. Podkreśla to naturalną różnorodność kolorystyczną, unikając stosowania szkodliwych substancji chemicznych do obróbki drewna.

Stylowa lampa Insert Artisan dostępna jest z różnych gatunków drewna

Modna lampa Insert Artisan, dostępne opcje kolorystyczne

Modna lampa Insert Artisan, dostępne opcje kolorystyczne

Designerska lampa Insert marki Artisan dostępna jest w wielu różnych wariantach, dobierz idealną dla siebie!

Po więcej informacji na temat dostępnych rodzajów drewna lampy Insert zapraszamy na stronę Artisan, lub do kontaktu z naszym sklepem.

wysokość 188 cm, 40 cm
żródło Zalecana żarówka do oprawki lampy S 1xE14: żarówka led 1x5,5 W (max 10). Zalecana żarówka do oprawki lampy L 1xE27: żarówka led 1x7 W (max 20)
materiał lite drewno
do użytku zewnętrznego nie
marka Artisan
Inne Średnica nóg: lampka S 1,5 cm, lampka L 2,7 cm.
Inne Dół (rozmiar rzutu): lampa S 22x20x20 cm, Lampa L 73x82x82 cm

Napisz opinię

Insert lampa Artisan

Insert lampa Artisan
Designerska drewniana lampa Insert marki Artisan. Lampa dostępna w dwóch wersjach podłogowej oraz stołowej. Projekt Mirko Miličić. Lampa Insert Artisan wpisuje się w koncepcję nowoczesnego designu swoją funkcjonalnością i wyglądem. Mocna, ale...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii