Gatto | Flos | design Achille & Pier Giacomo Castiglioni kliknij aby powiększyć

Gatto lampa stołowa Flos

Achille & Pier Giacomo Castiglioni

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Lampa stołowa Gatto włoskiego producenta Flos wykonana z innowacyjnego materiału Cocoon. Design Achille & Pier Giacomo Castiglioni. 

Lampa stołowa zapewniająca rozproszone światło.

 

Od początku swojej działalności w 1964 roku Flos tworzy nowoczesne rozwiązania oświetleniowe, które stały się obecnie kultowymi projektami w branży.

Kolekcja lamp dekoracyjnych Flos to idealne połączenie sztuki, designu i doskonałego kunsztu. Każdy wzór w kolekcji zawiera niezwykłą dbałością o szczegóły i standard materiału. Lampy powstają na granicy kreatywności, łącząc piękny minimalistyczny design z wysoką wydajnością.

Więcej szczegółów

2 115 zł

Lampa stołowa Gatto włoskiej marki Flos

Dostępne wymiary:

  • S: Ø21 x 31 cm
  • M: Ø38 x 58 cm

Wewnętrzna stalowa konstrukcja malowana proszkowo na biało, pokryta unikalną żywicą „kokonową”, aby stworzyć dyfuzor, który jest następnie chroniony przez przezroczyste wykończenie natryskowe. Na kablu znajduje się elektroniczny ściemniacz pozwalający na regulację jasności światła.

 

średnica S: 19 cm / L: 35 cm
wysokość S: 30 cm / L: 56 cm
żródło S: 1x 60W E14 / L: 1x 46W E27 (brak w komplecie)
waga S: 0,9 kg / L: 2,3 kg
materiał Cocoom
marka Flos
design Achille & Pier Giacomo Castiglioni

Napisz opinię

Gatto lampa stołowa Flos

Gatto lampa stołowa Flos
Lampa stołowa Gatto włoskiego producenta Flos wykonana z innowacyjnego materiału Cocoon. Design Achille & Pier Giacomo Castiglioni.  Lampa stołowa zapewniająca rozproszone światło.   Od początku swojej działalności w 1964 roku Flos tworzy...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii