Archetto skandynawska półka Fogia

Note Design Studio

produkt wykonany na zamówienie

Skandynawska półka ścienna Archetto szwedzkiej marki Fogia wykonana z dębu. Projekt Note Design Studio.

Praktyczna i pomysłowa półka Archetto została zaprojektowana przez Note Design Studio dla szwedzkich ekspertów od wnętrz Fogia.

 

Fogia to wzorzec szwedzkiego designu znana z najwyższej jakości i nienagannego piękna, łączy ponadczasowe wartości ze współczesnym stylem.

Więcej szczegółów

1 162 zł

Skandynawska półka ścienna Archetto szwedzkiej marki Fogia wykonana z dębu.

Dzięki odważnej, zaokrąglonej formie półka Archetto zamienia zwykle użytkowy mebel do przechowywania w dekoracyjny punkt centralny. Półka idealnie nadaje się do umieszczania kluczy, świec czy roślin domowych, a jej prosta, ale charakterystyczna forma pozwala na umieszczenie jej w wielu miejscach w domu, od przedpokoju po salon czy sypialnię. Wykonana z trwałego dębu, dostępne w naturalnych wykończeniach lakierowanych lub bejcowanych, Archetto świetnie sprawdza się w grupie, aby pokryć całą ścianę lub jako pojedynczy samodzielny element.

wymiary 25 cm x 25 cm
materiał drewno
do użytku zewnętrznego nie
marka Fogia
design Note Design Studio

Napisz opinię

Archetto skandynawska półka Fogia

Archetto skandynawska półka Fogia
Skandynawska półka ścienna Archetto szwedzkiej marki Fogia wykonana z dębu. Projekt Note Design Studio. Praktyczna i pomysłowa półka Archetto została zaprojektowana przez Note Design Studio dla szwedzkich ekspertów od wnętrz Fogia.   Fogia to...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    21 Inne produkty w tek kategorii