Curiosity Cabinet przeszklona witryna Audo Copenhagen Menu

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Szafka Curiosity Audo Copenhagen, został stworzona przy użyciu tradycyjnych technik stolarskich, które podtrzymują nordyckie tradycje projektowe.

Wewnątrz Curiosity znajdują się dwie półki wykonane z forniru dębowego. Można je montować na różnych wysokościach, aby sprostać zmieniającym się potrzebom i preferencjom. 

Opracowany z połączenia MENU i Lassena, Audo Copenhagen odzwierciedla zarówno stuletnią duńską tradycję projektową, jak i nowoczesne, globalne spojrzenie, które stale ewoluuje.

Więcej szczegółów

10 236 zł 10 236 zł

Curiosity Cabinet przeszklona witryna, szafka duńskiej marki Audo Copenhagen. BY MENTZE OTTENSTEIN.

Od pierwszego spojrzenia szafka Curiosity Audo Copenhagen sprawi, że będziesz ciekawy, co zawiera. Witryna posiada dwoje pionowych drzwi wykonanych z hartowanego szkła, które jest cięższe od standardowe szkła i nie tłucze się tak łatwo. Drzwi posiadają gałki wykonane z brązowionego mosiądzu, natomiast korpus szafy wykonany jest z litego dębu i elementów fornirowanych płytą MDF.

Curiosity witryna Audo Copenhagen (Menu) wymiary

Curiosity Cabinet regał Menu Design Spichlerz wymiary

szerokość 70 cm
głębokość 40,1 cm
wysokość 168 cm
materiał drewno
marka Menu
design BY MENTZE OTTENSTEIN

Napisz opinię

Curiosity Cabinet przeszklona witryna Audo Copenhagen Menu

Curiosity Cabinet przeszklona witryna Audo Copenhagen Menu
Szafka Curiosity Audo Copenhagen, został stworzona przy użyciu tradycyjnych technik stolarskich, które podtrzymują nordyckie tradycje projektowe. Wewnątrz Curiosity znajdują się dwie półki wykonane z forniru dębowego. Można je montować na różnych...
    Jesteś robotem?

    21 Inne produkty w tek kategorii