Fiesta Bar półokrągła modułowa lada barowa Vondom

Archirivolto

produkt wykonany na zamówienie (5 - 6 tygodni)

Fiesta Counter zaprojektowana przez Archirivolto dla Vondom, to modułowa lada barowa o nieograniczonych możliwościach kombinacji.

Zachowanie niezwykłej prostoty bez ograniczania funkcjonalności sprawia, że Fiesta idealnie sprawdza się w barach outdoor, imprezach specjalnych, imprezach VIP i imprezach korporacyjnych.

 

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

8 100 zł

Fiesta Bar półokrągła modułowa lada barowa hiszpańskiej marki Vondom.

Fiesta to lada barowa wykonana z żywicy polietylenowej z matowym lub lakierowanym wykończeniem lub z wewnętrznym oświetleniem LED. 

Modułowość baru FIESTA zapewnia najwyższą elastyczność, a dzięki różnym wykończeniom powierzchni i opcjom oświetlenia: dobrze wygląda i okazała się niezwykle praktyczna. Od czasu premiery, w całej Europie popyt na FIESTA był ogromny, ponieważ był używany podczas dużych imprez sportowych, festiwali filmowych, w centrach handlowych i w trakcie targów. Stałe obiekty również wykorzystują system FIESTA, co pozwala im rozszerzać działalność, aby sprostać zmianom pogody i zapotrzebowaniu klientów.

Fiesta Vondom dostępny jest w różnych wykończeniach i kompozycjach. Przedmiot odpowiedni do użytku wewnątrz i na zewnątrz. W 100% nadające się do recyklingu.

Fiesta bar Vondom Design Spichlerz wymiary

Możliwe kombinacje Fiesta Bar Vondom

Fiesta bar Vondom Design Spichlerz kombinacje 1

OŚWIETLENIE (na zapytanie)

LED RGBW: Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią RGBW LED i pilotem do przełączania kolorów. Dostępna tylko w matowym, lodowobiałym (ICE) wykończeniu. Pilot w zestawie.


LED RGBW DMX: Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią RGBW LED i pilotem do przełączania kolorów. Sterowanie LED przez DMX-1024 (bezprzewodowo), umożliwiając komunikację między jednym lub kilkoma produktami jednocześnie za pośrednictwem nadajnika DMX.


BATERIA LED RGBW : Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią LED RGBW zasilaną bateryjnie. Zawiera ładowarkę i pilota do zmiany kolorów oraz ładowarkę. Dostępna tylko w matowym, lodowobiałym (ICE) wykończeniu.

Dostępne kolory baru Fiesta Vondom wykończenie mat

Fiesta bar półokrągły Vondom mat Design Spichlerz kolory mat

Dostępne kolory baru Fiesta Vondom wykończenie lakier połysk

Fiesta bar półokrągły Vondom lakier Design Spichlerz kolory lakier

szerokość 160 cm
głębokość 160 cm
wysokość 115 cm
do użytku zewnętrznego tak - wersja mat
marka Vondom
design Archirivolto

Napisz opinię

Fiesta Bar półokrągła modułowa lada barowa Vondom

Fiesta Bar półokrągła modułowa lada barowa Vondom
Fiesta Counter zaprojektowana przez Archirivolto dla Vondom, to modułowa lada barowa o nieograniczonych możliwościach kombinacji. Zachowanie niezwykłej prostoty bez ograniczania funkcjonalności sprawia, że Fiesta idealnie sprawdza się w barach...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii