Arch High -40% regał dębowy Fogia

Note Design Studio

2 sztuki

na stanie

Minimalistyczny regał Arch High szwedzkiego producenta Fogia. Projekt Note Design Studio.

Regały Arch łączą geometryczne formy z prostymi łukowymi kształtami, tworząc urzekające i przyjemne rozwiązanie do przechowywania. Arch to idealny sposób na wyeksponowanie ulubionych wnętrz w klasyczny i stylowy sposób.

Fogia to wzorzec szwedzkiego designu znana z najwyższej jakości i nienagannego piękna, łączy ponadczasowe wartości ze współczesnym stylem jak regał dębowy Arch High.

Więcej szczegółów

4 042 zł 6 736 zł

Minimalistyczny regał Arch High szwedzkiego producenta Fogia.

Kolekcja Arch, zaprojektowana przez Note Design Studio, charakteryzuje się pięknymi zakrzywionymi końcami, tworząc wizualnie zabawny projekt, który jest nadal w duchu nordyckiego minimalizmu Fogii. Proste sylwetki są dostosowane do codziennego życia, a poszczególne moduły umożliwiają zaprojektowanie własnego systemu regałów lub regału, specjalnie dopasowanego do Twojego wnętrza.

Regały są modułowe, co oznacza, że ​​można je ustawiać jedna na drugiej, zapewniając dużą ilość miejsca na wszelkiego rodzaju artykuły gospodarstwa domowego, takie jak książki, wazony, świece i płyty. Arch to solidny regał o konstrukcji, która stanowi idealne połączenie wygiętego drewna i prostych linii, dzięki czemu jest bardzo praktyczny w codziennym życiu.

Regał Arch Fogia dostępny jest również na indywidualne zamówienie.

Oferowany model to największa wersja z kolekcji Arch Fogia do kupienia w naszym showroomie w Krakowie. ZAPRASZAMY!

Regał dębowy Arch High Fogia, wymiary

Regał dębowy Arch high Fogia wymiary

Wszystkie produkty w Design Spichlerz są oryginalne i objęte gwarancją.

szerokość 118 cm
głębokość 32,5 cm
wysokość 78 cm
materiał dąb
marka Fogia
design Note Design Studio

Napisz opinię

Arch High -40% regał dębowy Fogia

Arch High -40% regał dębowy Fogia
Minimalistyczny regał Arch High szwedzkiego producenta Fogia. Projekt Note Design Studio. Regały Arch łączą geometryczne formy z prostymi łukowymi kształtami, tworząc urzekające i przyjemne rozwiązanie do przechowywania. Arch to idealny sposób na...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    22 Inne produkty w tek kategorii