Caisa 4 elegancka sofa skandynawska Bolia

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Caisa to sofa modułowa o wyrafinowanym i eleganckim wyglądzie od duńskiej marki Bolia. Prosta sylwetka i subtelne detale projektu nawiązują do esencji skandynawskiego designu. Design Böttcher & Kayser.

Prosta sylwetka i niepowtarzalne detale projektu nawiązują do samej istoty skandynawskiego designu.

 

Witaj w świecie designu inspirowanym najlepszymi i najtrwalszymi materiałami natury. Bolia przekracza granice kreatywności tworząc „Nowy Skandynawski Design”

Więcej szczegółów

20 148 zł

Caisa 4 elegancka sofa skandynawska Bolia.

Minimalistyczny wygląd wzmacniają eleganckie nogi, które tworzą luksusową nieważkość dla zmysłowych modułów. Podłokietniki są dostępne w dwóch głębokościach, które dzielą sofę na różne sekcje i miejsca do siedzenia, a ta elastyczność i przestronność sprawiają, że sofa modułowa jest idealna do każdego domu, biura lub hotelu.

Cena dotyczy sofy czteroosobowej w tapicerce z I grupy cenowej.

Fawn - 100% poliester

Fawn ma skandynawski, naturalny wygląd. Tkanina jest cudownie miękka i posiada subtelną grę kolorów. Fawn nada Twojemu domowi minimalistyczny i prosty wygląd. Drukowana technika kolorystyczna nadaje Fawnowi charakterystyczny wygląd, który jest pięknie uzupełniony autentyczną jakością podkreśloną certyfikatem STANDARD 100 by OEKO-TEX®, który gwarantuje, że w produkcji nie są używane żadne niebezpieczne chemikalia.

wymiary głębokość siedziska szezlonga 140 cm
długość 363 cm
głębokość 161 cm
wysokość 44 cm
głębokość siedziska 70 cm
wysokość siedziska 73 cm
wysokość podłokietników 73 cm
podstawa 20 cm
rozkładany nie
marka Bolia
design Böttcher & Kayser

Napisz opinię

Caisa 4 elegancka sofa skandynawska Bolia

Caisa 4 elegancka sofa skandynawska Bolia
Caisa to sofa modułowa o wyrafinowanym i eleganckim wyglądzie od duńskiej marki Bolia. Prosta sylwetka i subtelne detale projektu nawiązują do esencji skandynawskiego designu. Design Böttcher & Kayser. Prosta sylwetka i niepowtarzalne detale...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii