Beetle Sofa 2 komfortowa skandynawska sofa Gubi

GamFratesi

produkt wykonany na zamówienie

Stylowa sofa dwuosobowa Beetle Lounge zaprojektowana przez GamFratesi dla duńskiej marki Gubi.

Czerpiąc inspirację z fotela Beetle Lounge, Beetle Sofa to ostatni, niezwykle komfortowy element słynnej kolekcji Beetle.

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

12 887 zł

Beetle Sofa 2 komfortowa, skandynawska sofa duńskiej marki Gubi.

Cała kolekcja Beetle została zainspirowana zakrzywionym korpusem chrząszcza (beetle). Badając anatomię i ruchy tych małych stworzeń, projektanci stworzyli unikalny zakrzywiony kształt siedziska sofy.

Czerpiąc inspirację z innych elementów kolekcji Beetle, narodziła się sofa w wersji słynnego fotela. Beetle Sofa czerpie inspirację z naturalnych kształtów i bawi się kontrastem między czterema cienkimi stożkowymi nogami a otulającym i miękkimi siedziskiem, które zachęca do relaksu i odpoczynku. Sofa jest tapicerowana szeroką gamą tkanin lub skór, podczas gdy podstawa jest dostępna w kolorze czarnym.

Odpręż się w absolutnym komforcie dzięki sofie Beetle!

Cena dotyczy sofy w tapicerce z I grupy cenowej, po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Gubi sofa Beetle Design Spichlerz wymiary

szerokość 140 cm
głębokość 80 cm
wysokość siedziska 40 cm
stelaż stal
marka Gubi
design GamFratesi

GamFratesi

GamFratesiGamFratesi Design Studio zostało założone w 2006 roku. Stine Gam i Enrico Fratesi należą do najnowszej generacji architektów mebli. Stine jest dunką, gdy Enrico jest włochem i razem stanowią oni nową interpretację spotkania duńskiej i międzynarodowej tradycji projektowych.

 

GamFratesi rozgrywa swój twórczy napęd z fuzji tradycji i odnowy w eksperymentalnym podejściem do wybranych przez nich materiałów i technik. Z ich dwojaka natura łączy klasyczne duńskie meble i rzemieślniczą tradycję z również klasycznym włoskim podejściem intelektualnym i koncepcyjnym. Zrozumienie tradycji oraz aktywne jej wykorzstanie umożliwia poszerzenie horyzontów działań i tworzenia. Dzięki temu miḿdzykulturalnemu podłożu tworzą meble, które łączą w sobie szacunek do tradycji, a jednocześnie odzwierciedlają w unikalny sposób historie, symbole i skojarzenia, często wyrażane w minimalistycznym idiomie. GamFratesi dąży do tworzenia mebli, które ilustrują proces i techniki, które go stworzył i który odzwierciedla trwałe eksploracje zróżnicowanej strefie granicznej między harmonii i dysharmonii.

Napisz opinię

Beetle Sofa 2 komfortowa skandynawska sofa Gubi

Beetle Sofa 2 komfortowa skandynawska sofa Gubi
Stylowa sofa dwuosobowa Beetle Lounge zaprojektowana przez GamFratesi dla duńskiej marki Gubi. Czerpiąc inspirację z fotela Beetle Lounge, Beetle Sofa to ostatni, niezwykle komfortowy element słynnej kolekcji Beetle.   Gubi łączy zapomniane ikony...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii