Ro Sofa elegancka sofa Fritz Hansen

Jaime Hayon

produkt wykonany na zamówienie

Piękna i funkcjonalna sofa Ro zaprojektowana przez Jaimiego Hayona dla duńskiej marki Fritz Hansen. 

Sofa Ro jest zakrzywiona i wygląda zachęcająco, a jednocześnie wysublimowana. Ma wygląd charakterystyczny dla projektanta Jaime Hayona i przekonuje rzeźbiarską ekspresją.

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne meble jak sofa skandynawska dwuosobowa Ro 2-seater sofa.

Więcej szczegółów

30 746 zł

Ro skandynawska komfortowa sofa duńskiej marki Fritz Hansen.

Ro to dwuosobowa sofa oparta na udanym fotelu wypoczynkowym Ro Lounge, której towarzyszą zaokrąglone kształty i zabawny, kolorowy wygląd. Daje nieograniczone możliwości projektowania na drewnianych lub aluminiowych nogach, a także kontrastujących kolorach i tapicerce. Dzięki wysokiemu oparciu idealnie nadaje się do każdego stylu, miejsc gdzie potrzebujemy intymności, a mimo to Ro zachowuje swój ciepły, przyjazny i przytulny wygląd.

Sofa designerska Ro 2-seater JH110 nogi z aluminium Fritz Hansen

Sofa designerska Ro 2-seater JH110 nogi z aluminium Fritz Hansen

Aluminiowe nogi w kształcie trąbki są znakiem rozpoznawczym unikalnego stylu Hayona, przypominając jego ekscentryczne modele ceramiczne, które często zawierają rozszerzone, stożkowe elementy.

Sofa designerska Ro 2-seater JH120 nogi dębowe Fritz Hansen

Sofa designerska Ro 2-seater JH120 nogi dębowe Fritz Hansen

Solidne dębowe nogi modelu dodatkowo wzmacniają odprężające ciepło i otaczającą skorupę elegancko zakrzywionego oparcia i siedziska krzesła. Kontynuując swobodnie płynący profil muszli, rozciągają jej formę ku dołowi, kończąc się delikatnie zaokrąglonymi punktami, jak idealnie ułożone baletki balansujące na podłodze.

Ro w języku duńskim oznacza "spokój". Nazwa została wybrana, ponieważ oddaje istotę sofy w zaledwie dwóch literach, odzwierciedlając w ten sposób nordyckie podejście i koncepcję piękna. W połączeniu z rzeźbiarską i elegancką konstrukcją powstaje funkcjonalna i estetyczna sofa, która fascynuje otoczenie. Ro nie idzie na kompromis ani w zakresie komfortu, ani estetyki.

Cena dotyczy skandynawskiej sofy Ro Fritz Hansen w tapicerce z I grupy cenowej

Ro sofa Fritz Hansen Design Spichlerz tapicerka

Sofa 2 osobowa skandynawska Ro Fritz Hansen dostępna jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, opracuj własną aby wkomponować ją do swojej przestrzeni. 

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. 

Po więcej informacji na temat eleganckiej sofy Ro zapraszamy na stronę Fritz Hansen lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 150 cm
głębokość 97 cm
wysokość 115,5 cm
wysokość siedziska 42,5 cm
wysokość podłokietników 62,5 cm
marka Fritz Hansen
design Jaime Hayon

Napisz opinię

Ro Sofa elegancka sofa Fritz Hansen

Ro Sofa elegancka sofa Fritz Hansen
Piękna i funkcjonalna sofa Ro zaprojektowana przez Jaimiego Hayona dla duńskiej marki Fritz Hansen.  Sofa Ro jest zakrzywiona i wygląda zachęcająco, a jednocześnie wysublimowana. Ma wygląd charakterystyczny dla projektanta Jaime Hayona i...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii