Clay Sofa komfortowa sofa Softline

Javier Moreno

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Elegancka, minimalistyczna i organiczna skandynawska sofa Clay duńskiej marki Softline. Design JAVIER MORENO.

Kolekcja Clay Softline to symbol komfortu. Sofa Clay wnosi domowe ciepło do każdej przestrzeni zarówno domowej jak i publicznej. 

Kolekcja Clay jest laureatem nagrody GOOD DESIGN Award 2019.

 

Duński producent mebli Softline łączy innowacyjny design, wygodę i funkcjonalność, tworząc stylowe designerskie meble, jak sofa Clay, inspirowane Skandynawią.

Więcej szczegółów

12 098 zł

Clay Sofa elegancka, komfortowa sofa skandynawska Softline.

Sofa Clay ma silną, rzeźbiarską ekspresję, jednocześnie emanuje miękkimi kształtami, która nadaje świeży i nowoczesny akcent prywatnym domom i przestrzeniom publicznym. Ciągły szew na krawędzi sofy tworzy elegancki i minimalistyczny wygląd. Dzięki miękkiej i wygodnej tapicerce Clay jest idealnym miejscem relaksu i odpoczynku.

Komfort i wszechstronność to słowa kluczowe, które definiują sofę Clay Softline.

Do rodziny Clay Sofa Softline należy również fotel Clay oraz pufa Clay tworząc piękne dopełnienie kolekcji.

Design zawsze był sercem Softline, gdzie współtworzenie nowych atrakcyjnych i ponadczasowych mebli wraz z uznanymi na świecie projektantami umieściło Softline na mapie wzornictwa co doskonale widać w sofie Clay.

Wszystkie kolory i rodzaje tapicerki Clay Sofa dostępne są na stronie Softline

Cena sofy Clay Softline dotyczy tapicerki w I przedziale cenowym Eco Cotton, Griffon, Vision pozostałe na zapytanie. Zapraszamy do kontaktu!

Clay Sofa Softline, tapicerka Eco Cotton

Clay Sofa Softline tapicerka Eco Cotton

Clay Sofa Softline, tapicerka Griffon

Clay Sofa Softline tapicerka Griffon

Clay Sofa Softline, tapicerka Vision

Clay Sofa Softline tapicerka Vision

Sofa Clay marki Softline dostępna jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, opracuj własną sofę, aby wkomponować ją do swojej przestrzeni.

szerokość 184 cm
głębokość 96 cm
wysokość 87 cm
wysokość siedziska 41 cm
marka Softline
design JAVIER MORENO

Javier Moreno

Javier Moreno projektuje dla SOFTLINE od 2010 r, a jego filozofią projektowania jest to, że projektowanie powinno być czymś, co ma znaczenie. W czasach, gdy wszystko staje się niematerialne i coraz bardziej wirtualne, wierzy, że ludzie nadal potrzebują w życiu codziennym przedmiotów fizycznych i estetycznych. Javier Moreno jest skrupulatny w swoim procesie projektowania. Jego podejście jest jasne, proste i koncentruje się na ludziach, którzy będą korzystać z mebli.

Napisz opinię

Clay Sofa komfortowa sofa Softline

Clay Sofa komfortowa sofa Softline
Elegancka, minimalistyczna i organiczna skandynawska sofa Clay duńskiej marki Softline. Design JAVIER MORENO. Kolekcja Clay Softline to symbol komfortu. Sofa Clay wnosi domowe ciepło do każdej przestrzeni zarówno domowej jak i publicznej....
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii