Isole NN1 modułowy system skandynawskich sof &Tradition

Luca Nichetto

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Jednomiejscowe Isole NN1 jest częścią efektownego modułowego systemu siedzeń zaprojektowanego dla &Tradition przez Nendo i Lucę Nichetto.

Zdefiniowane przez miękki, zachęcający wygląd, siedzisko działa jak odrębna wyspa w kształcie kamienia, tworząc wyjątkowe wrażenia z siedzenia, które jest zarówno praktyczne, jak i stylowe. 

 

Oddając hołd duńskiemu dziedzictwu wzorniczemu, &Tradition łączy tradycyjne i nowe, tworząc meble, oświetlenie i elementy wyposażenia wnętrz o ponadczasowym wyglądzie.

Więcej szczegółów

8 238 zł

Isole NN1 modułowy system skandynawskich sof &Tradition.

Utworzony z oddzielnych elementów siedziska, oparcia, podłokietnika i stolika, pięknie łączących się ze sobą na solidnej metalowej podstawie, przestronny, odważny projekt składa hołd wyjątkowej łączności i uproszczonym, organicznym kształtom. Idealnie wykorzystane we współczesnej przestrzeni domowej, biurowej lub poczekalni, efektowną sofę można połączyć z innymi elementami Isole, aby z czasem rosnąć i dostosowywać się do otaczającej nas przestrzeni. 

Nendo i Nichetto współtworzyli Isole wirtualnie poprzez długodystansową wymianę pomysłów inspirowanych tradycyjną japońską poezją o nazwie Tanka, w której jedna osoba zaczyna wiersz, a druga go kończy. Isole to po włosku wyspy, co odzwierciedla unikalna koncepcja modułowej sofy, w której znajdują się poszczególne elementy. Isole to wszechstronna sofa z dyskretnymi stolikami bocznymi, wyrażona w estetyce, która jest miękka, ujmująca i zachęcająca.

Cena dotyczy sofy modułowej (siedzenie, oparcie, podłokietnik, stolik okrągły) z tapicerką w I przedziale cenowym: Canvas, Remix

szerokość 65 cm
wysokość 75 cm
wysokość siedziska 40 cm
wysokość podłokietników 60 cm
rozkładany nie
marka &Tradition
design Luca Nichetto

Napisz opinię

Isole NN1 modułowy system skandynawskich sof &Tradition

Isole NN1 modułowy system skandynawskich sof &Tradition
Jednomiejscowe Isole NN1 jest częścią efektownego modułowego systemu siedzeń zaprojektowanego dla &Tradition przez Nendo i Lucę Nichetto. Zdefiniowane przez miękki, zachęcający wygląd, siedzisko działa jak odrębna wyspa w kształcie kamienia,...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii