Faz Bar moduł końcowy END baru outdoor Vondom

Faz Bar zaprojektowany przez Ramona Esteve dla marki Vondom, to przełomowa kolekcja do użytku domowego, hotelarskiego, jak i komercyjnego.

Założeniem projektanta było stworzenie nowej typologii mebli, dlatego też narodził się Faz, kolekcja charakteryzująca się wszechstronnością i oryginalnością.

 

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

6 537 zł

Faz Counter/Bar END SECTION element końcowy baru modułowego hiszpańskiej marki Vondom.

Zaawansowana technologia i genialny umysł Ramona Esteve, zaowocowało kolekcją Faz oferującą niezliczone rozwiązania z modułowym systemem sof, okazjonalnymi stolikami, donicami, z pojemnikiem do chłodzenia napojów, obszernym fotelem wypoczynkowym, leżakiem i donicami modułowymi Faz w różnych rozmiarach.

Ramón Esteve, architekt harmonii, spokoju, ponadczasowości i uniwersalności, stworzył zdecydowane kształty, które sprawiają, że FAZ jest projektem, który wpisuje się w kontekst domów prywatnych i miejsc publicznych. 

VONDOM w swoich projektach wykorzystuje materiały najwyższej jakości, które pozwalają na użytkowanie zewnętrzne nawet w najbardziej wymagających środowiskach. 

Modułowość FAZ pozwala konsumentom dostosować meble i donice do swojego stylu i potrzeb bez utraty harmonii.

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Faz bar Vondom Design Spichlerz wymiary

Możliwe kombinacje Faz Bar Vondom (od lewej): moduł centralny 54113 + moduł centralny z pojemnikiem do chłodzenia napojów 54114 (wersja na zapytanie) + narożnik 54112 (na zapytanie) + moduł końcowy 54111.

Faz End bar Vondom Design Spichlerz kompozycja

OŚWIETLENIE (na zapytanie)

LED RGBW: Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią RGBW LED i pilotem do przełączania kolorów. Dostępna tylko w matowym, lodowobiałym (ICE) wykończeniu. Pilot w zestawie.


LED RGBW DMX: Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią RGBW LED i pilotem do przełączania kolorów. Sterowanie LED przez DMX-1024 (bezprzewodowo), umożliwiając komunikację między jednym lub kilkoma produktami jednocześnie za pośrednictwem nadajnika DMX.


BATERIA LED RGBW : Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią LED RGBW zasilaną bateryjnie. Zawiera ładowarkę i pilota do zmiany kolorów oraz ładowarkę. Dostępna tylko w matowym, lodowobiałym (ICE) wykończeniu.

Dostępne kolory baru Faz Vondom wykończenie mat

Faz bar end Vondom mat Design Spichlerz kolory mat

Dostępne kolory baru Faz Vondom wykończenie lakier połysk

Faz bar moduł end Vondom lakier Design Spichlerz kolory lakier

szerokość 185 cm
głębokość 71 cm
wysokość 115 cm
do użytku zewnętrznego tak - wersja mat
marka Vondom
design Ramón Esteve

Napisz opinię

    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii