Noma Bar stołek barowy outdoor Vondom

Javier Mariscal

produkt wykonany na zamówienie (5 - 6 tygodni)

Kolekcja Noma zaprojektowana przez Javiera Mariscala dla Vondom, to grupa artykułów outdoorowych, która charakteryzuje się oryginalnością i wszechstronnością.

Stołek barowy idealnie odnajduje się zarówno w kameralnych przestrzeniach prywatnych jak i publicznych.

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

1 483 zł

Noma Bar stołek barowy outdoor hiszpańskiej marki Vondom.

Noma Bar to nowoczesne stołki barowe, z okrągłym siedziskiem

Kolekcja Noma to funkcjonalne i estetyczne, meble idealne do nowoczesnych aranżacji. Każdy produkt jest wyjątkowy o minimalistycznym designie.   

Stołek ogrodowy posiada podparcie na nogi, dzięki czemu użytkowanie jest bardzo komfortowe. 

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Noma krzesło barowe Vondom Design Spichlerz wymiary

OŚWIETLENIE (na zapytanie)

LED RGBW: Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią RGBW LED i pilotem do przełączania kolorów. Dostępna tylko w matowym, lodowobiałym (ICE) wykończeniu. Pilot w zestawie.


LED RGBW DMX: Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią RGBW LED i pilotem do przełączania kolorów. Sterowanie LED przez DMX-1024 (bezprzewodowo), umożliwiając komunikację między jednym lub kilkoma produktami jednocześnie za pośrednictwem nadajnika DMX.


BATERIA LED RGBW : Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią LED RGBW zasilaną bateryjnie. Zawiera ładowarkę i pilota do zmiany kolorów oraz ładowarkę. Dostępna tylko w matowym, lodowobiałym (ICE) wykończeniu.

Dostępne kolory stołka barowego Noma Vondom wykończenie mat

Noma bar Vondom mat Design Spichlerz kolory mat

Dostępne kolory stołka barowego Noma Vondom wykończenie lakier połysk

Noma bar Vondom lakier Design Spichlerz kolory lakier

szerokość 38 cm
głębokość 40 cm
wysokość 74 cm
wysokość siedziska 72 cm
waga 5,5 kg
do użytku zewnętrznego tak - wersja mat
marka Vondom
design Javier Mariscal

Napisz opinię

Noma Bar stołek barowy outdoor Vondom

Noma Bar stołek barowy outdoor Vondom
Kolekcja Noma zaprojektowana przez Javiera Mariscala dla Vondom, to grupa artykułów outdoorowych, która charakteryzuje się oryginalnością i wszechstronnością. Stołek barowy idealnie odnajduje się zarówno w kameralnych przestrzeniach prywatnych jak...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii