FH3605 drawer biurko designerskie Fritz Hansen

Arne Jacobsen

produkt wykonany na zamówienie

FH3605 drawer marki Fritz Hansen tworzy nieformalną, ale ekskluzywną przestrzeń do pracy dzięki swojej formie i praktycznym detalom.

Zaprojektowany przez Arne Jacobsena w 1955 roku i wyprodukowany przez Fritza Hansena designerskie biurko z szufladą na dokumenty.

 

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne meble jak biurko FH3605 drawer. 

Więcej szczegółów

14 372 zł 14 372 zł

FH3605 drawer biurko designerskie skandynawskiej marki Fritz Hansen.

Ponownie wydany projekt FH3605 drawer jest dostępny w dwóch opcjach blatu i podstawy: fornir orzechowy lub jesion w kolorze czarnym, z nogami ze stali chromowanej lub stali malowanej proszkowo na czarno. Szuflada na dokumenty z litego drewna pasuje do materiałów blatu, co pozwala na odpowiednie dostosowanie projektu.

Biurko FH3605 drawer Fritz Hansen dostępne jest również w wersji bez szuflady FH3605.

Meble Fritza Hansena charakteryzują się niesamowitym kunsztem, unikalnym designem i nieodłącznym poczuciem najwyższej jakości.

Biurko minimalistyczne FH3605 drawer Fritz Hansen 

Biurko minimalistyczne FH3605 drawer Fritz Hansen

FH3605 drawer to eleganckie biurko o nowoczesnym designie z kolekcji Fritz Hansen. Więcej informacjo na temat biurka dostępnych jest na stronie Fritz Hansen

szerokość 152 cm
głębokość 80 cm
wysokość 72 cm
marka Fritz Hansen
design Arne Jacobsen

Arne Jacobsen

Arne Jacobsen Arne Jacobsen (11.02.1902 – 24.03.1971) był jednym z najlepszych duńskich architektów i projektantów. Jest on w szczególności znany z tego, że rozwinął duński modernizm oraz z ogromnego wkładu w architektoniczny funkcjonalizm. Oprócz działań na polu architektury, był jednym z najważniejszych artystów, którzy przyczynili się do rozwoju duńskiego wzornictwa, szczególnie dzięki sukcesowi, jaki odniósł na całym świecie za sprawą swoich prostych ale efektownych projektów krzeseł.

Arne Jacobsen uznawany jest za ojca współczesnego, duńskiego wzornictwa. W projektach łączył nowoczesny funkcjonalizm  z duńską tradycją i elegancją. Dbał o  daleko posuniętą oszczędność formy. Dziś zachwycamy się głównie meblami zaprojektowanymi przez Jacobsena, ale większość jego dorobku to architektura. Wszystkie meble powstały jako jej uzupełnienie. Sam Jacobsen także mówił o sobie jako o architekcie. Podobno wręcz nie lubił, gdy mówiono o nim: "projektant".

Napisz opinię

FH3605 drawer biurko designerskie Fritz Hansen

FH3605 drawer biurko designerskie Fritz Hansen
FH3605 drawer marki Fritz Hansen tworzy nieformalną, ale ekskluzywną przestrzeń do pracy dzięki swojej formie i praktycznym detalom. Zaprojektowany przez Arne Jacobsena w 1955 roku i wyprodukowany przez Fritza Hansena designerskie biurko z...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    24 Inne produkty w tek kategorii