AK 1330 biurko skandynawskie Naver Collection

Søren Nissen & Ebbe Gehl

produkt wykonany na zamówienie (4 miesiące)

Filigranowa forma biurka Point Desk to projekt architekta Ebbe Gehl dla duńskiej marki Naver Collection.

Projektant stosuje kontrasty i grę formy, koloru, materiału, proste linie zostają przełamane organicznymi zaokrągleniami, gładkie białe powierzchnie spotykają się z ciepłym, ciemnym drewnem oraz nowoczesnym materiałem jakim jest Corian®.

 

Biurko AK 1330 duńskiej marki Naver Collection to podobnie jak inne meble Naver Collection ponadczasowy skandynawski design do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

14 325 zł

AK 1330 skandynawskie biurko duńskiej marki Naver Collection.

Filigranowa forma biurka Point Desk to projekt architekta Ebbe Gehl dla duńskiej marki Naver Collection. Projektant stosuje kontrasty i grę formy, koloru, materiału, proste linie zostają przełamane organicznymi zaokrągleniami, gładkie białe powierzchnie spotykają się z ciepłym, ciemnym drewnem oraz nowoczesnym materiałem jakim jest Corian®. Optycznie bardzo delikatne nogi biurka Point Desk marki Naver Collection zdejmują cały ciężar z blatu i pozwalają mu optycznie wisieć w przestrzeni. Wrażenie, które zostaje dodatkowo podkreślone poprzez stalowe końcówki nóżek biurka.

 

Prawie jak skulptura prezentuje się biurko projektu Ebbe Gehl ze swoimi zaokrąglonymi narożnikami, pochylając się delikatnie do przodu. Biurko Point Desk wyróżnia się również wyrafinowanym i bardzo praktycznym rozwiązaniem, którym jest wbudowana w blat biurka podnoszona klapka, która przykrywa schowek na różnego rodzaju drobiazgi. Nie jest to jednak jedyna praktyczna strona, którą klapka schowka ma do zaoferowania, wewnętrzna strona klapki schowka jest magnetyczna i idealna na małe notatki, zdjęcia na które chcemy spojrzeć pracując przy biurku Point Desk marki Naver Collection. Wydzielona przestrzeń na kable oraz dwie ładowarki do telefonu (z przodu i tyłu biurka) to dodatkowi pomocnicy w utrzymaniu porządku na tym designerskim biurku.

 

Po pracy wszystkie drobiazgi biurowe, dokumenty, telefony i kable znikają bez problemu we wnętrzu tego niezwykle przemyślanego biurka, prawa szuflada zmieści bez problemu laptop a lewa oferuje przegródki na drobiazgi biurowe. Projektant Ebbe Gehl zadbał o to by po zakończonej pracy biurko mogło być wyłącznie ozdobą wnętrza w którym się znajduje i cieszyć oczy swoja wyjątkową formą. Firma Naver Collection oferuje biurko Point Desk w drewnie jesionowym (olejowane, bielone, czarne) oraz drewnie dębowym (bielonym, olejowanym z białym pigmentem, lakierowanym, olejowanym).

AK 1330 biurko Naver Collection Design Spichlerz

 

Oprócz oferowanego biurka AK 1330 prowadzimy pełen asortyment marki Naver Collection, zapraszamy do kontaktu po więcej informacji.

Corian: do jego produkcji wykorzystuje się mieszankę naturalnych minerałów oraz żywicy akrylowej.  Jego jednorodna, zwarta struktura pozwalająca na uzyskanie ponadprzeciętnej wytrzymałości, to trwały, idealnie gładki i jednolity, bardzo elegancki materiał. 

długość 124 cm
szerokość 70 cm
wysokość 73 cm
materiał drewno
blat Corian®
marka Naver Collection
design Søren Nissen & Ebbe Gehl

Napisz opinię

AK 1330 biurko skandynawskie Naver Collection

AK 1330 biurko skandynawskie Naver Collection
Filigranowa forma biurka Point Desk to projekt architekta Ebbe Gehl dla duńskiej marki Naver Collection. Projektant stosuje kontrasty i grę formy, koloru, materiału, proste linie zostają przełamane organicznymi zaokrągleniami, gładkie białe...
    Jesteś robotem?

    24 Inne produkty w tek kategorii