Pavilion Biurko AV17 ponadczasowy styl retro &Tradition

Anderssen & Voll

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Zaprojektowany przez Anderssen & Voll, dla duńskiej marki &Tradition Pavilion AV17 Desk szczyci się ponadczasowym i dyskretnym designem w stylu retro.

Czerpiąc inspirację z kultowego pawilonu Langelinie w Kopenhadze, Pavilion AV17 Desk został zaprojektowany z myślą zarówno o przestrzeni biurowej, jak i domowej. 

 

Oddając hołd duńskiemu dziedzictwu wzorniczemu, &Tradition łączy stare i nowe, tworząc meble, oświetlenie i elementy wyposażenia wnętrz o ponadczasowym wyglądzie.

Więcej szczegółów

6 728 zł

Pavilion Biurko AV17 to ponadczasowy styl retro &Tradition.

Biorąc pod uwagę wymagania związane z pracą w domu, AV17 charakteryzuje się lekką i kompaktową konstrukcją, z tylnym panelem który zapewnia zorganizowane środowisko pracy. Dostępny w dwóch nowoczesnych wykończeniach, AV17 uosabia elegancki ponadczasowy skandynawski wygląd.

Biurko dostępne w dwóch wersjach:

  • Mushroom Linoleum (4176) w. lacquered oak & chrome base
  • Iron Linoleum (4178) w. lacquered walnut & chrome base

szerokość 132 cm
głębokość 66 cm
wysokość 81 cm
waga 24,2 kg
stelaż stal chromowana
marka &Tradition
design Anderssen & Voll

Anderssen & Voll

Anderssen & VollTornbjorn Anderssen i Espen Voll swoje studio Anderssen & Voll założyli w 2009 r. w Oslo. Ale ich zawodowe drogi połączyły się dużo wcześniej. Od 2000 r. pracowali wspólnie wchodząc w skład zespołu studia projektowego Norway Says. „Używamy prostego języka, by wyrazić skomplikowane idee. Dobry design broni się sam, jeśli jest naturalny” – mówili o swojej pracy designerzy Norway Says.

I sporo tej naturalności w projektach duetu Anderssen&Voll pozostało. Ich design jest czysty, prosty i nierzadko towarzyszą mu żywe kolory co jest nawiązaniem do kultury nordyckiej. Tworzą meble, lampy, akcesoria kuchenne, tekstylia, sprzęt elektroniczny. W branży postrzegani są jako designerzy przykładający dużą wagę do trendów – zarówno tych kreowanych przez kulturę, jak i rynek. Z pewnością dlatego, lista producentów współpracujących z Anderssen & Voll obejmuje wiele nazw nie tylko z Europy, ale i świata. Ich uznanie podkreślają zdobyte nagrody, m.in. Wallpaper Award, IF Award i honorowa nagroda Najlepszy Design w Norwegii. Sami projektanci mówią, że w ich pracy najważniejsze są odwołania właśnie do tradycji. „Dobry projekt zbudowany jest na tradycji i zarazem zrywa z nią. To prowokuje skłaniające do refleksji zaskoczenie – dosięga ono nawet tych, którzy nie są specjalnie zainteresowani designem. Ta chwila zaskoczenia to okno, dzięki któremu mamy szansę na kontakt z użytkownikami naszych projektów. O to chodzi nam w naszej pracy” – mówią projektanci.

Napisz opinię

Pavilion Biurko AV17 ponadczasowy styl retro &Tradition

Pavilion Biurko AV17 ponadczasowy styl retro &Tradition
Zaprojektowany przez Anderssen & Voll, dla duńskiej marki &Tradition Pavilion AV17 Desk szczyci się ponadczasowym i dyskretnym designem w stylu retro. Czerpiąc inspirację z kultowego pawilonu Langelinie w Kopenhadze, Pavilion AV17 Desk...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    24 Inne produkty w tek kategorii