AK 1340 biurko | Naver Collection kliknij aby powiększyć

AK 1340 biurko skandynawskie Naver Collection

Søren Nissen & Ebbe Gehl

produkt wykonany na zamówienie (4 miesiące)

Nowoczesne biurko drewniane duńskiej firmy Naver Collection to przykład prostego i eleganckiego skandynawskiego desigu, nawiązujące swoją formą do graficznego języka designu lat 20-tych.

Ukłonem w stronę naszych czasów są rozwiązania techniczne pomagające w ukryciu kabli. Nowoczesne biurko Naver Collection dostępne jest w drewnie wiąz oraz jesionowym, orzechowym i dębowym.

Biurko AK 1340 projektu Søren Nissen & Ebbe Gehl to podobnie jak inne meble Naver Collection ponadczasowy skandynawski design do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

16 467 zł

AK 1340 skandynawskie biurko duńskiej marki Naver Collection.

Nowoczesne biurko drewniane duńskiej firmy Naver Collection to przykład prostego i eleganckiego skandynawskiego desigu, nawiązujące swoją formą do graficznego języka designu lat 20-tych. ukłonem w stronę naszych czasów są rozwiązania techniczne pomagające w ukryciu kabli. Nowoczesne biurko Naver Collection dostępne jest w drewnie jesionowym, orzechowym i dębowym.

 

Biurko AK 1340 marki Naver Collection to biurko przemyślane pod każdym względem, zarówno zewnętrznie jak i wewnętrznie dopracowano najdrobniejszy szczegół designerskiego biurka. W blacie biurka umieszczone są otwory do estetycznego prowadzenia kabli, pomyślano również o rozwiązani dzięki któremu kable mogę być poprowadzone przez nogę biurka aż do podłogi. Praktyczne szuflady wkomponowane w bryłę biurka pozwalają schować akcesoria biurowe, drobiazgi ale również w odpowiednich przegrodach kable.

 

Biurko AK 1340 projektu Søren Nissen & Ebbe Gehl to podobnie jak inne meble Naver Collection to ponadczasowy skandynawski design do nowoczesnych wnętrz.

AK 1340 biurko Naver Collection Design Spichlerz

długość 170 cm
szerokość 80 cm
wysokość 72 cm
materiał drewno
stelaż stal
marka Naver Collection
design Søren Nissen & Ebbe Gehl

Napisz opinię

AK 1340 biurko skandynawskie Naver Collection

AK 1340 biurko skandynawskie Naver Collection
Nowoczesne biurko drewniane duńskiej firmy Naver Collection to przykład prostego i eleganckiego skandynawskiego desigu, nawiązujące swoją formą do graficznego języka designu lat 20-tych. Ukłonem w stronę naszych czasów są rozwiązania techniczne...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    24 Inne produkty w tek kategorii