Pluralis 240 nowoczesny stół Fritz Hansen

produkt wykonany na zamówienie

Zaprojektowane przez Kaspera Salto dla marki Fritz Hansen stół Pluralis KS422 charakteryzuje nowoczesny i ponadczasowy design.

Stół Pluralis KS422 ma lekki wygląd i dobrze sprawdza się w różnych sytuacjach, od prywatnego biura po salę konferencyjną.

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne meble jak oryginalny stół Pluralis KS422 dla 8 osób.

Więcej szczegółów

13 973 zł

Pluralis o długości 240 cm to nowoczesny stół skandynawski duńskiej marki Fritz Hansen.

Seria Pluralis składa się z 6 rozmiarów, które można wykorzystać jako biurko do pracy, stół do spotkań lub stół obiadowy. Pluralis oferuje możliwość posiadania zintegrowanych systemów prowadzenia kabli.

Skandynawski stół Pluralis KS422 Fritz Hansen dostępny jest również jako stół dla 10 osób Pluralis 320, dla 14 osób Pluralis 480, oraz dla 20 osób Pluralis 720.

Stół Pluralis KS422 występuje w czterech wariantach blatu: laminat w kolorze białym i ciemno-szarym, linoleum w kolorze brązowym, oraz blat fornirowany z dębu i orzecha.

Podstawa Pluralis KS422, wspierająca powierzchnię stołu, ma ustawione pod kątem metalowe nogi, zapewniając stabilność i dużo miejsca na nogi.

Cena dotyczy stołu Pluralis KS422 z laminowanym blatem. Pozostałe opcje na zapytanie, zapraszamy do kontaktu. 

Fritz Hansen stół Pluralis KS 422 Design Spichlerz wymiary

Nowoczesny stół Pluralis KS422 Fritz Hansen dostępny jest w szerokiej gamie wykończeń, opracuj własny aby wkomponować go do swojej przestrzeni. 

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Fritz Hansen lub do kontaktu z naszym sklepem.

długość 240 cm
szerokość 100 cm
wysokość 72 cm
blat laminat
marka Fritz Hansen
design KASPER SALTO

Napisz opinię

Pluralis 240 nowoczesny stół Fritz Hansen

Pluralis 240 nowoczesny stół Fritz Hansen
Zaprojektowane przez Kaspera Salto dla marki Fritz Hansen stół Pluralis KS422 charakteryzuje nowoczesny i ponadczasowy design. Stół Pluralis KS422 ma lekki wygląd i dobrze sprawdza się w różnych sytuacjach, od prywatnego biura po salę...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii