Copenhague CPH 90 skandynawskie biurko Hay

Ronan & Erwan Bouroullec

produkt wykonany na zamówienie

Biurko drewniane Copenhague CPH 90 duńskiego producenta Hay. Design Ronan & Erwan Bouroullec.

CPH 90 przenosi klasyczną estetykę biurka w nowoczesny kontekst. Proste, ale pełne wdzięku, asymetryczne nogi braci Bouroullec w połączeniu z opływowym blatem zapewniają funkcjonalną, kompaktową i uporządkowaną konstrukcję

Projekty marki HAY charakteryzują się minimalistycznym, skandynawskim wzornictwem, wysoką jakością wykonania i innowacyjnymi rozwiązaniami jak eleganckie biurko Copenhague CPH 90.

Więcej szczegółów

4 210 zł

Copenhague Biurko CPH 90 skandynawskie drewniane biurko Hay.

Biurko Kopenhaskie CPH 90 nadaje się do większości środowisk komercyjnych lub edukacyjnych, a także jest idealne do pracy w domu. Rama jest z litego dębu, a blat ze sklejki jest dostępny w różnych opcjach z drewna lub linoleum.

Biurko w stylu skandynawskim Copenhague CPH 90 wymiary

Biurko w stylu skandynawskim Copenhague CPH 90 wymiary

Hay przenosi nas w lata 50. i 60. XX wieku – złoty wiek duńskiego designu. Hay czerpie z tej klasycznej estetyki i łączy ją z nowoczesnymi trendami, wygodą i pierwszorzędnym wykonaniem. 

Po więcej informacji na temat designerskiego biurka Copenhague CPH 90 zapraszamy na stronę HAY lub do kontaktu z naszym sklepem.

długość 130 cm
szerokość 65 cm
wysokość 74 cm
blat fornir lub linoleum
stelaż drewno dębowe
marka Hay
design Ronan & Erwan Bouroullec

Napisz opinię

Copenhague CPH 90 skandynawskie biurko Hay

Copenhague CPH 90 skandynawskie biurko Hay
Biurko drewniane Copenhague CPH 90 duńskiego producenta Hay. Design Ronan & Erwan Bouroullec. CPH 90 przenosi klasyczną estetykę biurka w nowoczesny kontekst. Proste, ale pełne wdzięku, asymetryczne nogi braci Bouroullec w połączeniu z...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    24 Inne produkty w tek kategorii