Sailor Chair krzesło zewnętrzne Tonon

Guggenbichler Design

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Nowoczesne krzesło zewnętrzne Sailor Chair włoskiej marki Tonon. Design Guggenbichler.

Marynarz (z angielskiego Sailor) inspirowany jest sieciami rybackimi, które kojarzą się ze słońcem, plażą i wodą morską.

Tonon, Made in Italy, jedna z najważniejszych i najbardziej cenionych marek w asortymencie krzeseł i stołów, która jest synonimem tradycji, jakości i designu.

Więcej szczegółów

2 407 zł

Sailor Chair krzesło zewnętrzne włoskiej marki Tonon.

Niezależnie od tego, czy na zewnątrz, gdzie krzesło narażone jest na deszcz, słońce, wiatr i wilgoć, czy to do domu, hotelu, restauracji czy pubu, wygodę Sailor Chair oraz jego atrakcyjny design doceni każdy użytkownik.

Zamiast tradycyjnej techniki wiązania lin w przypadku kolekcji Sailor, projekt inspirowany jest sieciami rybackimi. Poliestrowe liny żeglarskie i stalowe ramy są odporne na warunki atmosferyczne, zarówno w zimnych, jak i gorących porach roku. Sailor to produkt trwały, jest wykonany z materiałów nadających się do recyklingu, które są wytwarzane przez lokalnych producentów.
Rosnąca świadomość ekologiczna, rosnąca konsumpcja, eskalacja surowców i ich globalne niedobory zwiększają popyt na towary nadające się do recyklingu, a z takich wykonany jest Sailor Chair.

Krzesło Sailor Chair Tonon

Sailor 165.01 krzesło Tonon Design Spichlerz wymiary

Kolekcja Sailor dodatkowo składająca się z fotela (tutaj) i krzesła barowego (tutaj).

szerokość 50 cm
głębokość 57 cm
wysokość 80 cm
głębokość siedziska 41 cm
wysokość siedziska 46 cm
waga 6,2 kg
marka Tonon
design Guggenbichler Design

Napisz opinię

Sailor Chair krzesło zewnętrzne Tonon

Sailor Chair krzesło zewnętrzne Tonon
Nowoczesne krzesło zewnętrzne Sailor Chair włoskiej marki Tonon. Design Guggenbichler. Marynarz (z angielskiego Sailor) inspirowany jest sieciami rybackimi, które kojarzą się ze słońcem, plażą i wodą morską. Tonon, Made in Italy, jedna z...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    28 Inne produkty w tek kategorii