Euvira Cord fotel bujany ClassiCon

Jader Almeida

produkt wykonany na zamówienie (4 - 7 tygodni)

Bujany fotel Euvira niemieckiej marki ClassiCon zaprojektowany przez Jader Almeida.

Fotel Euvirato to mistrzowskie połączenie wzornictwa współczesnego i klasycznego, lekkości i solidności. Dzięki precyzyjnie zaaranżowanym płynnym liniom, pogrubieniu i zwężaniu się, tworząc przyjemny rytm, fotel jest charakterystycznym wyrazem współczesnego designu.

Classicon to niemiecka firma projektowa, która tworzy ponadczasowe wzornictwo od 1990 roku. Ich dzieła to nowoczesna klasyka, przedmioty kolekcjonerskie, prawdziwe arcydzieła. ClassiCon jest synonimem wysokiej jakości i piękna, produkując kultowe meble.

Więcej szczegółów

14 990 zł

ClassiCon Euvira fotel bujany wymiary

Bujany fotel Euvira niemieckiej marki ClassiCon projektowany przez Jader Almeida to mistrzowskie połączenie wzornictwa współczesnego i klasycznego, lekkości i solidności.

Dzięki precyzyjnie zaaranżowanym, płynnym liniom, pogrubionym i zwężającym się, tworzącym przyjemny rytm, fotel jest charakterystycznym wyrazem współczesnego designu. Jednocześnie wybór materiałów i ich obróbka przywołuje na myśl prace wielkich mistrzów wzornictwa z lat 60. i 70. Oferując pełen komfort przestronnego fotela bujanego, delikatne linie mebla oraz sposób, w jaki podłokietniki i prowadnice zwężają się ku środkowi, sprawiają wrażenie przewiewności i elegancji pod każdym kątem.

Siedzisko i oparcie ze sznurka nadają szczególnej lekkości i przejrzystości, rozwijając fascynującą graficzną grę linii, zwłaszcza w ruchu. Wersja z ciemno bejcowanego dębu z czarnym sznurkiem w najbardziej uderzający sposób świadczy o pochodzeniu jej projektanta. Fotel z jasnego dębu ze sznurkiem w kolorze naturalnym wygląda prawie jak skandynawski klasyk mebli. Z tapicerką z tkaniny lub skóry nabiera charakteru eleganckiego krzesła klubowego. W każdej wersji swobodnie oscyluje między przeszłością a teraźniejszością, stabilnością a elegancją. Euvira została wyróżniona nagrodami IF Product Design Award i Red Dot Design Award.

Wersja "Cord" z siedziskiem z plecionego sznurka. Euvira jest również dostępny jako fotel bujany z tapicerowanym siedziskiem lub w wersji na czterech nogach.

szerokość 72 cm
głębokość 77 cm
wysokość 68 cm
wysokość siedziska 36 cm
siedzisko sznurek
stelaż dąb naturalny lub bejcowany
marka ClassiCon
design Jader Almeida

ClassiCon Euvira modele 3D

Modele 3D rodziny foteli Euvira niemieckiej marki ClassiCon.

Pobierz (3.27M)

Euvira karta produktu

Karta produktu ClassiCon Euvira

Pobierz (0)

Napisz opinię

Euvira Cord fotel bujany ClassiCon

Euvira Cord fotel bujany ClassiCon
Bujany fotel Euvira niemieckiej marki ClassiCon zaprojektowany przez Jader Almeida. Fotel Euvirato to mistrzowskie połączenie wzornictwa współczesnego i klasycznego, lekkości i solidności. Dzięki precyzyjnie zaaranżowanym płynnym liniom,...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii