Havana Wing kultowy fotel Softline

busk+hertzog

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Fotel Havana Wing duńskiej Softline to dynamiczny nowoczesny oraz lekki design w wyjątkowo komfortowym i ekskluzywnym wydaniu.

Havana Wing Softline to kultowy nowy fotel do relaksu, kontemplacji i podziwu. Klasyczny fotel otrzymał supernowoczesną metamorfozę z zaokrąglonymi, dynamicznie zaprojektowanymi detalami, które nie wpływają na komfort. 

 

Duński producent Softline łączy innowacyjny design, wygodę i funkcjonalność, tworząc stylowe designerskie meble, jak fotel Havana Wing Chair, inspirowane Skandynawią.

Więcej szczegółów

6 642 zł

Havana Wing kultowy fotel w nowoczesnej odsłonie duńskiej Softline. Projekt busk+hertzog.

Klasyczna znana od lat forma, do której został dodany lifting zaprojektowany przez pracownię projektową busk+hertzog. Zaokrąglone, dynamiczne elementy nie stwarzające kompromisu pomiędzy wartością użytkową i designerską, ten fotel ma wszystko. Synonim nowoczesnego komfortu i przytulności - z cygarem czy też bez duńskiej firmy Softline.

Do rodziny Havana Wing Softline należy również fotel obrotowy Havana Swivel Wing, podnóżek Havana Footstool, fotel z niskim oparciem Havana Low Chair tworząc piękne dopełnienie kolekcji. 

Komfort i wszechstronność to słowa kluczowe, które definiują fotel Havana Wing Softline.

Kolekcja Havana Softline w tym fotel Havana Wing Chair jest zdobywcą wielu nagród min

Interior Innovation Award 2014    Good Design Award 2014

Design zawsze był sercem Softline, gdzie współtworzenie nowych atrakcyjnych i ponadczasowych mebli wraz z uznanymi na świecie projektantami umieściło Softline na mapie wzornictwa co doskonale widać w fotelu Havana Wing Chair.

Wszystkie kolory i rodzaje tapicerki fotela Havana Wing Chair dostępne są na stronie Softline

Cena fotela Havana Wing Chair marki Softline dotyczy tapicerki w I przedziale cenowym Eco Cotton, Griffon, Vision pozostałe na zapytanie. Zapraszamy do kontaktu!

Fotel Havana Wing Chair Softline, tapicerka Eco Cotton

Fotel Havana Wing Chair Softline tapicerka Eco Cotton

Fotel Havana Wing Chair Softline, tapicerka Griffon

Fotel Havana Wing Chair Softline tapicerka Griffon

Fotel Havana Wing Chair Softline, tapicerka Vision

Fotel Havana Wing Chair Softline tapicerka Vision

Fotel Havana Wing Chair marki Softline dostępny jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, opracuj własny, aby wkomponować go do swojej przestrzeni.

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Havana Wing Chair to stylowy fotel o nowoczesnym designie z kolekcji SOFTLINE.

wymiary L 79 x D 95 x H 113, SH 39/35 cm
szerokość 79 cm
głębokość 95 cm
wysokość 113 cm
wysokość siedziska 39 cm
obrotowy nie
marka Softline
design busk+hertzog

busk+hertzog

busk+hertzogLondyńska pracownia projektowa busk+hertzog została założona przez Flemming Busk (architekt) i Stephan B. Hertzog (projektant) w 2000 r i specjalizuje się w projektowaniu mebli i innych industrialnych produktów. Do dziś busk+hertzog wygrała ponad 40 najbardziej prestiżowych międzynarodowych nagród wzornictwa. Produkty zaprojektowane przez busk+hertzog są wystawione w miejscach jak Royal House of Norway, Muzeum of Modern Art w Nowym Yorku i wiele innych.

Napisz opinię

Havana Wing kultowy fotel Softline

Havana Wing kultowy fotel Softline
Fotel Havana Wing duńskiej Softline to dynamiczny nowoczesny oraz lekki design w wyjątkowo komfortowym i ekskluzywnym wydaniu. Havana Wing Softline to kultowy nowy fotel do relaksu, kontemplacji i podziwu. Klasyczny fotel otrzymał supernowoczesną...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii