Mame ponadczasowy fotel skandynawski Fogia

Luca Nichetto

produkt wykonany na zamówienie

Odważny, charakterystyczny i najwyższej jakości skandynawski fotel Mame firmy Fogia to trwały, ponadczasowy fotel wypoczynkowy. Projekt Luca Nichetto.

Fotel Mame łączy włoskie tradycje wzornicze z przyjętymi nordyckimi trendami ze szwedzkiego uniwersum designu. Mame jest jednocześnie prostym, ale całkowicie wyjątkowym meblem, z ponadczasowymi koncepcjami.

 

Fogia to wzorzec szwedzkiego designu znana z najwyższej jakości i nienagannego piękna, łączy ponadczasowe wartości ze współczesnym stylem.

Więcej szczegółów

15 049 zł 15 049 zł

Odważny, charakterystyczny i najwyższej jakości skandynawski fotel Mame firmy Fogia.

Dzięki najwyższej jakości tapicerce krzesło pięknie utrzymuje użytkownika w objęciach, zapewniając podparcie głowy i miejsce do odpoczynku. Proste i pozornie delikatne nogi, które przeczą ich sile, wspierają górną część ciała, połączenie, które tworzy mocną, rzeźbiarską sylwetkę i oszałamiający punkt centralny w każdym domu, bez względu na to, gdzie się znajduje.

Materiał

szerokość 78,5 cm
głębokość 96 cm
wysokość 121 cm
głębokość siedziska 64 cm
wysokość siedziska 45 cm
marka Fogia
design Luca Nichetto

Napisz opinię

Mame ponadczasowy fotel skandynawski Fogia

Mame ponadczasowy fotel skandynawski Fogia
Odważny, charakterystyczny i najwyższej jakości skandynawski fotel Mame firmy Fogia to trwały, ponadczasowy fotel wypoczynkowy. Projekt Luca Nichetto. Fotel Mame łączy włoskie tradycje wzornicze z przyjętymi nordyckimi trendami ze szwedzkiego...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii