Catch JH13 niezwykle komfortowy fotel skandynawski &Tradition

Jaime Hayon

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Designerski skandynawski fotel Catch JH13 duńskiej marki &Tradition. Design Jaime Hayon.

Kiedy Jaime Hayon zaczął pracować nad Catch, narysował człowieka z otwartymi ramionami, jak fotel, który chce Cię objąć – fotel tak działa.

 

Miękka sylwetka i niepowtarzalny design zapewniają najwyższy komfort, nowoczesny i klasyczny styl, który można spersonalizować na nieskończone sposoby oraz jakość spełniającą najwyższe standardy &Tradition.

Oddając hołd duńskiemu dziedzictwu wzorniczemu, &Tradition łączy tradycyjne i nowe, tworząc meble, oświetlenie i elementy wyposażenia wnętrz o ponadczasowym wyglądzie.

Więcej szczegółów

7 053 zł

Catch JH13 niezwykle komfortowy fotel skandynawski &Tradition.

Catch JH13 i JH14 zostały specjalnie zaprojektowane, aby uzupełniać salon, sypialnię i otoczenie wejściowe, gdzie sprawdzają się jako zachęcająca i przyciągająca wzrok część wypoczynkowa, która otwiera się na przytulność i relaks. Jednocześnie szeroka gama tekstyliów, kolorów i wariantów bazowych otwiera wyjątkową okazję do stworzenia własnego, niepowtarzalnego wyrazu, który idealnie pasuje do Twojego domu.

Będąca częścią pierwszej kolekcji Hayon dla &Tradition, seria Catch wciąż się rozwija, obejmując różnorodne krzesła wypoczynkowe, biurowe i do jadalni.

Cena dotyczy fotela z tapicerką w I przedziale cenowym: Canvas, Linara, Remix, Re-Wool

szerokość 82 cm
głębokość 92 cm
wysokość 86 cm
wysokość siedziska 36 cm
wysokość podłokietników 58 cm
waga 13 kg
marka &Tradition
design Jaime Hayon

Napisz opinię

Catch JH13 niezwykle komfortowy fotel skandynawski &Tradition

Catch JH13 niezwykle komfortowy fotel skandynawski &Tradition
Designerski skandynawski fotel Catch JH13 duńskiej marki &Tradition. Design Jaime Hayon. Kiedy Jaime Hayon zaczął pracować nad Catch, narysował człowieka z otwartymi ramionami, jak fotel, który chce Cię objąć – fotel tak działa.   Miękka...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii