Brasilia elegancki fotel Audo Copenhagen Menu

Anderssen & Voll

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Estetyka skandynawskiego wzornictwa z połowy wieku i brazylijski modernizm spotykają się w projekcie fotela Brasilia Lounge Chair, zaprojektowanego dla Audo Copenhagen przez Anderssen & Voll. 

Luksusowy fotel oferuje niezrównany komfort siedzenia dzięki solidnej ramie i miękkiej tapicerce.

Opracowany z połączenia MENU i Lassena, Audo Copenhagen odzwierciedla zarówno stuletnią duńską tradycję projektową, jak i nowoczesne, globalne spojrzenie, które stale ewoluuje.

Więcej szczegółów

9 233 zł

Brasilia elegancki fotel duńskiej marki Audo Copenhagen.

Fotel Brasilia Audo Copenhagen charakteryzuje się mocnymi i solidnymi drewnianymi nogami, wykonanymi tradycyjnymi technikami stolarskimi, obszernymi podłokietnikami oraz wygodnym siedziskiem i oparciem, tapicerowanymi różnorodnymi miękkimi tkaninami, tworzy poczucie komfortu i lekkości w każdym otoczeniu. Solidne drewniane nogi fotela nadają temu projektowi poczucie siły i stabilności.

Fotel Brasilia Lounge Chair Audo Copenhagen (Menu) wymiary

Brasilia Lounge fotel MENU w Design Spichlerz wymiary

Cena dotyczy fotela Brasilia Lounge Chair Audo Copenhagen (Menu) z tapicerką w I przedziale cenowym. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Brasilia Lounge Chair fotel tapicerka Menu Design Spichlerz

Fotel Brasilia Lounge Chair duńskiej Audo Copenhagen (Menu) występuje w wielu wariantach. Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do Państwa potrzeb. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

szerokość 96 cm
głębokość 84 cm
wysokość 82 cm
wysokość siedziska 39 cm
wysokość podłokietników 51 cm
stelaż drewno
marka Menu
design Anderssen & Voll

Anderssen & Voll

Anderssen & VollTornbjorn Anderssen i Espen Voll swoje studio Anderssen & Voll założyli w 2009 r. w Oslo. Ale ich zawodowe drogi połączyły się dużo wcześniej. Od 2000 r. pracowali wspólnie wchodząc w skład zespołu studia projektowego Norway Says. „Używamy prostego języka, by wyrazić skomplikowane idee. Dobry design broni się sam, jeśli jest naturalny” – mówili o swojej pracy designerzy Norway Says.

I sporo tej naturalności w projektach duetu Anderssen&Voll pozostało. Ich design jest czysty, prosty i nierzadko towarzyszą mu żywe kolory co jest nawiązaniem do kultury nordyckiej. Tworzą meble, lampy, akcesoria kuchenne, tekstylia, sprzęt elektroniczny. W branży postrzegani są jako designerzy przykładający dużą wagę do trendów – zarówno tych kreowanych przez kulturę, jak i rynek. Z pewnością dlatego, lista producentów współpracujących z Anderssen & Voll obejmuje wiele nazw nie tylko z Europy, ale i świata. Ich uznanie podkreślają zdobyte nagrody, m.in. Wallpaper Award, IF Award i honorowa nagroda Najlepszy Design w Norwegii. Sami projektanci mówią, że w ich pracy najważniejsze są odwołania właśnie do tradycji. „Dobry projekt zbudowany jest na tradycji i zarazem zrywa z nią. To prowokuje skłaniające do refleksji zaskoczenie – dosięga ono nawet tych, którzy nie są specjalnie zainteresowani designem. Ta chwila zaskoczenia to okno, dzięki któremu mamy szansę na kontakt z użytkownikami naszych projektów. O to chodzi nam w naszej pracy” – mówią projektanci.

Napisz opinię

Brasilia elegancki fotel Audo Copenhagen Menu

Brasilia elegancki fotel Audo Copenhagen Menu
Estetyka skandynawskiego wzornictwa z połowy wieku i brazylijski modernizm spotykają się w projekcie fotela Brasilia Lounge Chair, zaprojektowanego dla Audo Copenhagen przez Anderssen & Voll.  Luksusowy fotel oferuje niezrównany komfort...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii