Coco Swivel elegancki fotel obrotowy Softline

busk+hertzog

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Elegancki i wyrafinowany fotel Coco Swivel duńskiej marki Softline na stelażu obrotowym. 

Delikatne opływowe formy nadają fotelowi obrotowemu Coco Swivel nowoczesny i elegancki wygląd. Przez to wpasuje się do praktycznie każdego wnętrza - czy w domu w salonie czy w obiekcie publicznym. Duża ilość tkanin i kolorów dodatkowo pozwala na idealne dopasowanie do wnętrza.

 

Duński producent mebli Softline łączy innowacyjny design, wygodę i funkcjonalność, tworząc stylowe designerskie meble, jak fotel Coco Swivel, inspirowane Skandynawią.

Więcej szczegółów

4 073 zł

Coco Swivel to skandynawski fotel designerski, duńskiej marki Softline zaprojektowany przez busk+hertzog w wersji na stelażu obrotowym. 

Język projektu Coco Swivel Softline jest zarówno zwarty, jak i zachęcający dzięki miękko zaokrąglonym podłokietnikom i oparciu.

Delikatnie zaokrąglone podłokietniki i oparcie zapraszają do siedzenia i poczucia wyjątkowego komfortu tego eleganckiego i wyrafinowanego fotela obrotowego. Swobodny i fajny, Coco Swivel pasuje do wszystkich rodzajów pomieszczeń i przestrzeni.

Do kolekcji Coco Softline należy również fotel Coco Chair.

Design zawsze był sercem Softline, gdzie współtworzenie nowych atrakcyjnych i ponadczasowych mebli wraz z uznanymi na świecie projektantami umieściło Softline na mapie wzornictwa co doskonale widać w fotelu Coco Chair.

Wszystkie kolory i rodzaje tapicerki Coco Chair dostępne są na stronie Softline

Cena fotela Coco Swivel Chair marki Softline dotyczy tapicerki w I przedziale cenowym Eco Cotton, Griffon, Vision pozostałe na zapytanie. Zapraszamy do kontaktu!

Fotel Coco Swivel Chair Softline, tapicerka Eco Cotton

Fotel Coco Swivel Chair Softline tapicerka Eco Cotton

Fotel Coco Swivel Chair Softline, tapicerka Griffon

Fotel Coco Swivel Chair Softline tapicerka Griffon

Fotel Coco Swivel Chair Softline, tapicerka Vision

Fotel Coco Swivel Chair Softline tapicerka Vision

Fotel Coco Swivel marki Softline dostępny jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, opracuj własny, aby wkomponować go do swojej przestrzeni.

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Coco Swivel to fotel obrotowy o nowoczesnym designie z kolekcji SOFTLINE.

szerokość 65 cm
głębokość 73 cm
wysokość 78 cm
wysokość siedziska 40 cm
stelaż stal
obrotowy tak
marka Softline
design busk+hertzog

Wzornik: VISION

Dostępna kolorystyka tkaniny VISION

Pobierz (105.7k)

Wzornik: NORDIC

Dostępna kolorystyka tkaniny NORDIC

Pobierz (1.31M)

Wzornik: FELT

Wzornik tkaniny FELT.

Pobierz (61.64k)

Wzornik: FELT MELANGE

Wzornik tkaniny FELT MELANGE

Pobierz (104.92k)

Wzornik: ECO COTTON

Wzornik tkaniny ECO COTTON

Pobierz (91.17k)

busk+hertzog

busk+hertzogLondyńska pracownia projektowa busk+hertzog została założona przez Flemming Busk (architekt) i Stephan B. Hertzog (projektant) w 2000 r i specjalizuje się w projektowaniu mebli i innych industrialnych produktów. Do dziś busk+hertzog wygrała ponad 40 najbardziej prestiżowych międzynarodowych nagród wzornictwa. Produkty zaprojektowane przez busk+hertzog są wystawione w miejscach jak Royal House of Norway, Muzeum of Modern Art w Nowym Yorku i wiele innych.

Napisz opinię

Coco Swivel elegancki fotel obrotowy Softline

Coco Swivel elegancki fotel obrotowy Softline
Elegancki i wyrafinowany fotel Coco Swivel duńskiej marki Softline na stelażu obrotowym.  Delikatne opływowe formy nadają fotelowi obrotowemu Coco Swivel nowoczesny i elegancki wygląd. Przez to wpasuje się do praktycznie każdego wnętrza - czy w...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii