Auki star base high fotel obrotowy Lapalma

Hee Welling

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Auki S113P marki Lapalma, to miękki i przytulny designerski fotel wysoki z obrotową podstawą i futurystycznym wyglądem. Projekt Hee Welling.

Harmonijne linie fotela Auki S113P, które lekko zakrzywiają się po bokach, stają się niemal podłokietnikami zachęcając do siedzenia. Jest to niezbędny element każdego stylowego wyposażenia.

Lapalma to włoski producent mebli uznanych na całym świecie. Ich projekty charakteryzuje minimalistyczny, estetyczny styl jak ekskluzywny fotel obrotowy Auki S113P.

Więcej szczegółów

6 791 zł

Auki S113P lounge chair 4 star base high fotel włoski marki Lapalma.

Pomysł duńskiego projektanta, zaczął się od płaskiej powierzchni i podniesienia boków, w ten sposób powstał rodzaj miski otulającej; z centralną linią dopasowującą się do ludzkiego ciała, fotel wypoczynkowy Auki S113P ma prosty wygląd i wysoką funkcjonalność.

Fotel wysoki Auki S113P dostępny jest również z drewnianą podstawą Auki S115P.

Kolekcja Auki opiera się na eleganckich, prostych, smukłych liniach, zaprojektowanych tak, aby zapewnić duży komfort. Lekka krzywizna siedziska tworzy bardzo subtelny podłokietnik. Występuje w wielu wersjach, które można dostosować od nóg po tapicerkę, tworząc w ten sposób elementy wyposażenia, które dostosowują się do każdego otoczenia.

Bardzo wygodny fotel Auki S113P Lapalma, wymiary

Bardzo wygodny fotel Auki S115P Lapalma wymiary

Cena dotyczy eleganckiego fotela Auki lounge chair 4 star base with headrest marki Lapalma w tapicerce z I grupy cenowej.

Lapalma produkuje i sprzedaje swoje wysokiej jakości wzornictwo na całym świecie. Krzesła, fotele, hokery i stoły są wynikiem nieustannych badań, których celem jest stworzenie prawdziwie innowacyjnych rozwiązań, które współgrają ze sobą. To więcej niż oddzielne elementy wyposażenia, to systemy mebli, które łączą ludzi.

Fotel włoski Auki lounge chair 4 star base with headrest Lapalma dostępny jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, opracuj własny aby wkomponować go do swojej przestrzeni. 

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. 

Po więcej informacji na temat fotela Auki lounge chair 4 star base with headrest zapraszamy na stronę Lapalma lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 78 cm
głębokość 79 cm
wysokość 116 cm
wysokość siedziska 36 cm
obrotowy tak
marka Lapalma
design Hee Welling

Napisz opinię

Auki star base high fotel obrotowy Lapalma

Auki star base high fotel obrotowy Lapalma
Auki S113P marki Lapalma, to miękki i przytulny designerski fotel wysoki z obrotową podstawą i futurystycznym wyglądem. Projekt Hee Welling. Harmonijne linie fotela Auki S113P, które lekko zakrzywiają się po bokach, stają się niemal...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii