Ciello Leg obrotowe krzesło konferencyjne Klöber

produkt wykonany na zamówienie (5 tygodni)

Ciello to ergonomiczne krzesło konferencyjne niemieckiej marki Klöber o minimalistycznym designie z naturalnym komfortem klasy luksusowej. 

Dzięki wyrazistej, smukłej sylwetce, obrotowe krzesło konferencyjne tworzy wyjątkowe miejsce do rozmów i inspiracji.

 

Margarete Klöber dostrzegła potrzebę zdrowego siedzenia już w połowie lat 30. XX wieku. Odważna, ówcześnie 25-letnia kobieta założyła „Fabryką Zdrowych Krzeseł” i rozwinęła swój pomysł na ergonomiczne meble do siedzenia.

Więcej szczegółów

7 641 zł

Ciello Leg obrotowe krzesło konferencyjne niemieckiej marki Klöber.

Krzesła obrotowe konferencyjne to pierwszy wybór do sal konferencyjnych, które cenią design i wygodę. Wśród wielu modeli na rynku wyróżnia się jeden: Klöber Ciello cie90. Na pierwszy rzut oka imponuje nie tylko ponadczasowo smukłym designem i siedziskiem, które wygląda niemal swobodnie, ale także wyjątkowym komfortem siedzenia.

Krzesło Ciello jest wyrafinowane, nowoczesne i zaprasza do rozmów. Dzięki smukłemu kształtowi i nagrodą za wzornictwo kradnie show każdemu innemu modelowi. 

Dzięki obrotowemu krzesłu mamy dobry kontakt wzrokowy ze swoimi partnerami. Następnie za pomocą mechanizmu odzyskiwania pozycji szybko przywraca się pierwotny układ siedzeń.

Idea zdrowego użytkowania stoi za wszystkimi rozwiązaniami firmy Klöber. 

Dotyczy to również wyściółki DLX® Duo-Latex z dwiema oddychającymi, elastycznymi warstwami lateksowymi. W połączeniu z formowaną pianką umieszczoną pośrodku, użytkownik ma optymalny rozkład nacisku na siedzisko i oparcie. Poprawia to krążenie krwi, unika punktów nacisku i przeciwdziała bólom pleców.

Ciello krzesło konferencyjne Kloeber Design Spichlerz wymiary

Ergonomiczne krzesło konferencyjne Ciello niemieckiej marki Kloeber jest zdobywcą wielu nagród.

Ciello krzesło konferencyjne Kloeber Design Spichlerz nagrody

Podana cena krzesła konferencyjnego Ciello dotyczy modelu cie90 w tkaninie z pierwszej kategorii cenowej: Chicago, Nova, Era. W ofercie również wersja cie91 z wyższym oparciem. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!

szerokość 57 cm
głębokość 68 cm
wysokość 92 cm
wysokość siedziska 43 cm
wysokość podłokietników 71 cm
obrotowy tak, z funkcją powrotu
marka Klöber
design Matthias Dohm, Klöber Design-Team

Napisz opinię

Ciello Leg obrotowe krzesło konferencyjne Klöber

Ciello Leg obrotowe krzesło konferencyjne Klöber
Ciello to ergonomiczne krzesło konferencyjne niemieckiej marki Klöber o minimalistycznym designie z naturalnym komfortem klasy luksusowej.  Dzięki wyrazistej, smukłej sylwetce, obrotowe krzesło konferencyjne tworzy wyjątkowe miejsce do rozmów i...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    19 Inne produkty w tek kategorii