Wooom woo58 przyjazne środowisku krzesło Klöber

Jörg Bernauer

produkt wykonany na zamówienie (5 tygodni)

Projekt krzesła Wooom niemieckiego producenta Klöber jest inspirowany współczesnym sposobem pracy i życia, w którym praca i salon zbliżają się do siebie. 

Zrównoważone i przyjazne dla środowiska krzesło Wooom w 100% nadaje się do recyklingu.

 

Margarete Klöber dostrzegła potrzebę zdrowego siedzenia już w połowie lat 30. XX wieku. Odważna, ówcześnie 25-letnia kobieta założyła „Fabryką Zdrowych Krzeseł” i rozwinęła swój pomysł na ergonomiczne meble do siedzenia.

Więcej szczegółów

4 676 zł

Wooom woo58 z płaskimi podłokietnikami przyjazne dla środowiska krzesło Klöber.

Świat pracy jutra otwiera się w stronę nowych technologii i jednostki. Staje się bardziej dynamiczny i jednocześnie wygodniejszy. To jest dokładnie to, co oznaczają kompaktowe modele krzeseł Wooom: nowoczesne zasady, spontaniczność i kreatywność. Krzesła Wooom są niezwykle elastyczne, produkowane w sposób zrównoważony i zaprojektowane, aby inspirować.

Każde włókno Wooom jest zgodne z filozofią projektowania firmy Klöber. Jego samonośna konstrukcja sprzyja smukłym proporcjom i wyrazistemu wyglądowi. Umożliwia to innowacyjny materiał. Formfleece można używać na wiele sposobów. Jest odkształcalny, lekki, wytrzymały, dźwiękochłonny i stabilny wymiarowo. Co najważniejsze, w 100% nadaje się do recyklingu. Wełna krzesła Wooom zawiera do 60 procent przetworzonych włókien poliestrowych z butelek PET .

Transfer wiedzy i współpraca to ważne strategie na przyszłość. Kompaktowy Wooom jest również wyrazem tej wiedzy. Krzesła dostępne są w dwóch wysokościach siedziska - do nieformalnych rozmów przy niskim stole, a także do sal konferencyjnych, poczekalni firmowych i lobby hotelowych, miejsc pracy zespołowej oraz twórczych rozmów w grupach. Tapicerka łączy innowacyjny komfort z poczuciem bycia w domu. 

Krzesło Wooom jest idealne do miejsc gdzie goście i współpracownicy chcą wygodnie siedzieć i gdzie przywiązuje się wagę do designu. 

Krzesło Wooom otrzymało prestiżową nagrodą Red Dot Award 2020 za wybitne wzornictwo produktu.

Wooom Klöber krzesło woo58 Design Spichlerz Red Dot

Wooom Klöber krzesło woo58 Design Spichlerz wymiary

Wooom Klöber krzesło woo58 Design Spichlerz wymiary 1

Krzesło Wooom dostępne jest w kolorze jasnoszarym lub ciemnoszarym z formowanej włókniny.

Podana cena krzesła Wooom dotyczy modelu woo58 z podłokietnikami, podstawa na płozach (wersja 3246), w tapicerce z pierwszej kategorii cenowej: Chicago, Nova, Era.

Wooom występuje w wielu innych wariantach. Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dostosowaną do Państwa potrzeb. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

szerokość 81 cm
głębokość 63 cm - 65 cm
wysokość 78 cm - 82 cm
głębokość siedziska 47 cm
wysokość siedziska 40 cm - 44 cm
wysokość podłokietników 63 cm - 67 cm
marka Klöber
design Jörg Bernauer

Napisz opinię

Wooom woo58 przyjazne środowisku krzesło Klöber

Wooom woo58 przyjazne środowisku krzesło Klöber
Projekt krzesła Wooom niemieckiego producenta Klöber jest inspirowany współczesnym sposobem pracy i życia, w którym praca i salon zbliżają się do siebie.  Zrównoważone i przyjazne dla środowiska krzesło Wooom w 100% nadaje się do recyklingu....
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    19 Inne produkty w tek kategorii